Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Passaparola

Passaparola
Dün Dr. Levent Bey’i de Bursa’ya geri gönderen Uğur Bey’in rekor yürüyüşü devam ediyor. Şu ana kadar toplamda 57.000 TL’nin sahibi olan Uğur Bey, Fethiye’de emekli hayatı yaşayan Mehveş Hanım’ı da eleyip önümüzdeki hafta da yarışmamıza devam edecek mi?

Passaparola

Türk televizyonlarının en uzun soluklu yarışma programı “Passaparola”, Metin Uca’nın renkli sunumuyla haftanın 3 günü Star’da!
Türkiye’nin en çok sevilen kelime ve bilgi yarışması “Passaparola”, efsane sunucusu Metin Uca ile Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri Star TV’de ekranlara geliyor. Yepyeni etaplarıyla eğlenirken öğrenilen ve kazanılan yarışma, renkli dansçılarıyla da yine gündemde. Haftanın üç günü ekranlara gelen Passaparola’da her yarışmacıya iki ünlü destek veriyor.
Hızlı olanın kazandığı yarışma Passaparola’nın Pazar günkü konukları oyuncu Hülya Şen ve spor spikerleri Ertem Şener, Barış Kuyucu ve Aykut Aydın.
Dün Dr. Levent Bey’i de Bursa’ya geri gönderen Uğur Bey’in rekor yürüyüşü devam ediyor. Şu ana kadar toplamda 57.000 TL’nin sahibi olan Uğur Bey, Fethiye’de emekli hayatı yaşayan Mehveş Hanım’ı da eleyip önümüzdeki hafta da yarışmamıza devam edecek mi? Yoksa yeni şampiyonumuz Mehveş Hanım’mı olacak?
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/33898/passaparola.html