Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Cuma’ya Kalsa

Cuma’ya Kalsa
Dizinin bu bölümünde, Şebnem, yakından tanıdıkları bir adamın karısana pırlanta kolye hediye etmesine imreniyor ve ardından da evde mücevher krizi yaşanıyor.

Evde mücevher krizi var
Kanal D’nin başrollerinde; Haluk Bilginer, İnci Türkay, Aysun Kayacı ve
Ümit Erdim’in oynadıkları sevilen komedi dizisi “Cuma’ya Kalsa” yine kahkaha dolu bir bölümle ekrana geliyor. Dizinin bu bölümünde, Şebnem, yakından tanıdıkları bir adamın karısana pırlanta kolye hediye etmesine imreniyor ve ardından da evde mücevher krizi yaşanıyor.
Cuma ve Şebnem’in yakından tanıdığı bir adam, karısına pırlanta kolye hediye etmiştir. Şebnem ve Çiğdem bu hediyeye imrenmektedir. Cuma, evli erkeklerin eşlerine böyle hediyeler almasını gereksiz bulmaktadır. “Evli bir adam karısına böyle bir hediye alıyorsa, onu aldatıyordur” der. Bütün itiraz ve bahanelere rağmen, artık Şebnem’e bir mücevher alması gerektiğini anlar. Şebnem’e küpe alır ama konu kapanmaz, tersine, böyle başlar.
Şebnem çocuklar için yeni bir bakıcı bulur. Cuma hiç tanımadığı bu kadına güvenmez, bu yüzden Şebnem’den gizlice bir kamerası alıp, mutfağa yerleştirir. Bu sayede Şebnem’in gizlice para biriktirdiğini öğrenir ve onun gizli yerinden azar azar para yürütmeye başlar. Şebnem ise paraları yeni bakıcının aldığını sanır ve bunu ispatlamak için o da bir kamerası alır ve bunu Cuma’dan gizler. Böylece paraları Cuma’nın yürüttüğünü görür  ve ona bir oyun oynamaya karar verir.


Yapım        : MED Yapım
Yapımcı    : Gülin Ertüm
Türü        :Sitcom (komedi)
Yönetmen    : Fatih Aksoy/ Günay Koker
Senaryo Uyarlama: Erol Hızarcı
Müzik        :Mertol Şalt
Oyuncular    :Haluk Bilginer (Cuma), İnci Türkay (Şebnem), Aysun Kayacı (Çiğdem), Ümit Erdim (Kerem), Çağla Şimşek (Çağla), Melis Mutluç (Melis), Ataberk Mutlu (Berk)Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/33916/cumaya-kalsa.html