Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Regaip Kandili Özel

Regaip Kandili Özel
Kandil Özel programında Kur’an-ı Kerim ve ilahilerin okunacağı gecenin duasını ise Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan yaptıracak.

REGAİP KANDİLİ ÖZEL
REGAİP KANDİLİ ÖZEL ÜMRANİYE MEDİNE CAMİİ’NDEN
CANLI YAYINLA KANAL 7 EKRANLARINDA 
Üç ayların başlangıcını müjdeleyen Regaip Kandili, Ümraniye Medine Camii’nden yapılacak olan özel yayınla ekrana gelecek. Kanal 7’de 21.05’den itibaren canlı yayınlanacak olan Kandil Özel programında Kur’an-ı Kerim ve ilahilerin okunacağı gecenin duasını ise Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan yaptıracak.
Ümraniye Medine Camii’nin manevi atmosferinden ekranlara yansıyacak Regaip Kandil Özel programının açılış konuşmasını Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan yaparken ara duasını da Ümraniye İlçe Müftüsü İzani Turan yapacak. Değerli İmam Hatipler Ahmet Karalı, Fatih Akman ve Ekrem Nalbant’ın okuyacağı Kur’an-ı Kerim’in yanı sıra İbrahim Meletlioğlu, Fevzi Ünal, Erkan Şahin, İlhan Şengül, Ahmet Kara ve Mehmet Kara’dan oluşan Ankara İlahi Grubu’nun ilahileri de izleyenlere manevi bir gece yaşatacak. Değerli Mevlithanlar Yunus Balcıoğlu, Adem Karabey, Ahmet Kayacı ve Bilal Erdem’in katılacağı gecenin duasını Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan yaptıracak.
Üç ayların başlangıcı olan Regaip Kandili’nde, Kur’an-ı Kerim’den okunacak sureler, en güzel ilahiler ve mevlitler, usta icracıların sesinden konuklara ulaşacak. Kutsal üç ayların (Recep, Şaban, Ramazan) ilk kandil gecesi Regaip Kandili Kanal 7 ekranlarında Ümraniye Medine Camii’nden ekrana gelecek. 
Ümraniye Medine Camii’ndeki manevi atmosferi ekranlara taşıyacak olan Regaip Kandili Özel programı canlı yayınla Perşembe akşamı saat 21.05’de Kanal 7’de.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/34208/regaip-kandili-ozel.html