Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Er

Er
Gates ve Morris, sokakta saldırıya uğradıktan sonra Acil Servis’e getirilen yaşlı bir adamı tedavi etmeye başlarlar. İleri aşamada kanser olduğu sanılan bir annenin tedavisine başlayan Dr. Brenner, başka bir hastadan şaşırtıcı bir teşhis önerisi alır.

Efsane Dizi
Er
Final Sezonu ile HEr Cuma Gelmiş geçmiş en unutulmaz hastane draması Er, 15 yıllık yolculuğunun son durağında.
14.Bölüm
Gates ve Morris, sokakta saldırıya uğradıktan sonra Acil SErvis’e getirilen yaşlı bir adamı tedavi etmeye başlarlar. İlEri aşamada kansEr olduğu sanılan bir annenin tedavisine başlayan Dr. BrennEr, başka bir hastadan şaşırtıcı bir teşhis önErisi alır. Sam’in kız kardeşi beklenmedik bir ziyarette bulunur. Eski akıl hocasının oldukça hasta olduğunu öğrenen Dr. MorgenstErn, County GenEral’a sürpriz bir ziyaret yapar. 
Er
HEr şey 1994’te başladı. Chicago’daki County GenEral Hastanesi’nin dış dünyadan soyutlanmış hareketli atmosfErine dalıvEren televizyon izleyicisi; çaylak tıp öğrencisi John CartEr, işinin ehli Dr. Mark Greene, sErt ama insancıl Dr. Susan Lewis, çapkın Dr. Doug Ross ve duygularının esiri olan hemşire Carol Hathaway ile tanıştı. O günden bugüne kadar Er koridorlarından onlarca doktor geçti. Değişmeyen tek şey, hEr bölümde içtenlikle anlatılan hayatın içinden öykülEr oldu. Televizyon tarihinin en uzun süreli hastane draması olan Er, son sezonuyla hayranlarına veda edErken eski ekibi toplayarak unutulmaz bir final sunacak.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/34216/er.html