Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Güzel Haberler

Güzel Haberler
Müjde Ar, parnerleri Önder Açıkbaş ve Umut Oğuz ile birlikte sezonun son programında müzisyen Ozan Doğulu ve oyuncu Başak Sayan’ı ağırlayacak.

Sezon Finali
 “GÜZEL HABERLER”
Müjde Ar’ın Konuğu Ozan Doğulu ve Başak Sayan
Müjde Ar’ın sunduğu, Cumartesi gecelerinin eğlencesi Güzel Haberler, sezonun son programında yine haftaya damgasını vuran ilginç haberleri, güldüren, bol taşlamalı yorumlarıyla NTV ekranında. Müjde Ar, parnerleri Önder Açıkbaş ve Umut Oğuz ile birlikte sezonun son programında müzisyen Ozan Doğulu ve oyuncu Başak Sayan’ı ağırlayacak.
Müjde Ar, Yaklaşık 30 yıllık müzikal kariyerinde orkestra şefliği, prodüktörlük ve sayısız aranjesi ile bir çok projede yer alan Ozan Doğulu ile Türk Pop Müziği’ nin  unutulmaz şarkıları ve iddialı yeni eserlerden oluşan ilk albümü “130 bpm” konuşacak. Ayrıca kardeşi Kenan Doğulu ile ilişkisi hakkında sorular yöneltecek
Programın bir diğer konuğu “Yaprak Dökümü” adlı dizinin başarılı oyuncusu Başak Sayan, “Aşm ve Baştan Çıkarma Üzerine” adıyla çıkan kitabını anlattığı gibi Müjde Ar’ın sorularına da cevap verecek.
Sohbetin bol olduğu programda yine eğlenceli yarışmalar olacak, “Gündemin Köpüğü” alınacak, “Bunu Kim Dedi?” diye sorulacak, konuklar yanıtlayacak.   
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/34430/guzel-haberler.html