Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Pazar Süprizi

Pazar Süprizi
Çağla Şıkel, doğduğu günden beri kameralardan sakladığı oğlu Kuzey Bebeği ilk kez Bodrum’da Pazar Sürprizi izleyicileriyle tanıştırdı.

CANLI
PAZAR SÜRPRİZİ
Mert Öğün’ün sunduğu  Pazar Sürprizi, birbirinden renkli haberlerle dolu... Magazin dünyasındaki son dakika gelişmeler... Özel haberler....  Magazin gündemini belirleyen röportajlar... Hepsi ve daha fazlası Pazar Sürprizi’nde...
Yaz geldi, düğün sezonu açıldı. Gelin adayları düğün gecesine “Gelin Hamamı”nda hazırlanıyor.
Kuşum Aydın mutfağa girdi, yurtdışında öğrendiği bir yemeği Pazar Sürprizi izleyicileriyle paylaştı...  Böyle yemek ne görüldü, ne duyuldu!
Murat Evgin ve oğlu Eren ile babalar gününe özel sürprizlerle dolu bir sohbet sizleri bekliyor.
Son dönem de hızla kilo veren Ozan Orhon, Babalar gününü kızı Yağmur ile birlikte geçirdi. Yağmur, babasının zayıf hali için neler söyledi?
Tatil sezonuyla birlikte Bodrum sezonu da açıldı. Ünlü ünsüz herkesin akın ettiği, Bodrum’daki emlak fiyatları ve kiralarını sizler için araştırdık.
Yaz geçdi, ünlüler Bodrum’a akın ett. Gecesiyle gündüzüyle Bodrum’dan tatil manzaraları Pazar Sürprizi’nde..
Kıvanç Tatlıtuğ bir süredir birlikte olduğu sevgilisi İdil Fırat ile ilk kez kameraların karşısına el ele çıktı. Yakışıklı oyuncu yaşadığı birliktelik hakkında neler söyledi?
Çağla Şıkel, doğduğu günden beri kameralardan sakladığı oğlu Kuzey Bebeği ilk kez Bodrum’da Pazar Sürprizi izleyicileriyle tanıştırdı.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/34440/pazar-suprizi.html