Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Aşk Bir Hayal

Aşk Bir Hayal
Asmin ve Altay küçük oğullarının peşinden İstanbul’a gelirler. Nevin’in bu işte parmağı olduğu kesindir. Asmin gitgide kötülemektedir. Yapılanların ağırlığını kaldıramaz ve Nevin’in ofisine gider. Ama orada da sinirlerine hakim olamaz ve Nevin’e saldırır.

HİÇ DİNMEYECEK BİR ACI... GÖZ YAŞLARI İÇİNDE BİR VEDA...
“AŞK BİR HAYAL”DEN HAFIZALARDAN UZUN SÜRE SİLİNEMEYECEK BİR SEZON FİNALİ…
MİRAN AĞA HAPİSTEN FİRAR EDİYOR!
OĞLUNA KAVUŞAMAYAN ASMİN TÜM UMUTLARINI YİTİRİYOR!
ÇARESİZ KALAN ASMİN, İNTİHAR MI EDECEK?
AŞK BİR HAYAL (Sezon Finali)
Aşk Bir Hayal” heyecan ve duygu yüklü sezon finaliyle 27 Haziran Pazar günü saat 20.00’de Atv’de!
38. Bölüm: Asmin ve Altay küçük oğullarının peşinden İstanbul’a gelirler. Nevin’in bu işte parmağı olduğu kesindir. Asmin gitgide kötülemektedir. Yapılanların ağırlığını kaldıramaz ve Nevin’in ofisine gider. Ama orada da sinirlerine hakim olamaz ve Nevin’e saldırır. Atıf’ın araya girmesi ile olayların büyümesi engellenir ama Asmin’in umudu artık iyice tüketmiştir. Miran’ın firar haberi genç kadının iyice kötülemesine sebep olur. Üstelik Miran’ın, Asmin’i arayıp bundan böyle oğlunu asla göremeyeceğini söylemesi bardağı taşıran son damla olur. Asmin’in yaşamak için hiçbir sebebi kalmamıştır. Onu seven kocası, annesi, babası artık hiçbirşeyin önemi kalmaz ve bu çaresizlik genç kadını intihara sürükler!..


Yapım        : Erler Film
Yapımcı        : Türker İnanoğlu
Yönetmen        : Metin Balekoğlu
Senaryo        : Z. Suna Dölek
Oyuncular        : Nehir Erdoğan (Asmin), Orhan Kılıç (Miran Ağa), Emre Kızılırmak (Altay), İpek Özkök (Nevin), Macit Sonkan (Peyman Ağa), Murat Ergun (Gabriel), Nazan Diper (Dildar), İrem Sultan Cengiz (Güle), Mazlum Kiper (Atıf), Ayşen İnci (Nevin Anne), Kadir Turan (Abdo), Kemal Denizci (Hasip), Bülent Düzgünoğlu (Yüzbaşı)Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/34446/ask-bir-hayal.html