Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Smallville

Smallville
Zatanna isimli gizemli sihirbaz Chloe’nin doğumgünü partisinde, doğumgünü kızının Lois gibi olma dileğini yerine getirip, ikilinin birbirlerinin bedenine girmesini sağlar.

Clark Kent, Superman Olma Yolunda Adım Adım 
 “Smallville
Her efsanenin bir başlangıcı vardır. Superman’den önce de Clark Kent adında genç bir adam vardı. “Smallville” izleyenleri her Pazar gecesi Clark Kent’in kimlik arayışına girdiği gençlik yıllarına götürüyor.
Dizinin sekizinci sezonunda Clark bir çok yol ayrımına gelecek ve hiç olmadığı kadar efsanenin süper kahramanı olmaya yaklaşacak. Geçtiğimiz sezonun sonunda Chloe, tam da Jimmy Olsen’ın evlenme teklifine cevap verecekken, federal veri bankasını hack’lediği için tutuklanmıştı. Lana, bir video kaydıyla Clark’a, Smallville’den ayrılacağını ve onun da hayatından sonsuza dek çıkacağını söylemişti. Clark ve ebedi düşmanı Lex Luther tüm kozlarını ortaya koyup, yüzleşmişlerdi. Yıllarca saklanan sırlar su üstüne çıkmış, Clark’ın eski bir arkadaşı, onun uzaylı kökleri hakkındaki gerçeği öğrenmişti.
BU HAFTA NELER OLACAK?
Zatanna isimli gizemli sihirbaz Chloe’nin doğumgünü partisinde, doğumgünü kızının Lois gibi olma dileğini yerine getirip, ikilinin birbirlerinin bedenine girmesini sağlar. Clark’ın da dileğini yerine getirmeyi başarması, Clark’ın güçlerini kaybetmesine neden olur. Zatanna, babasının ruhunu çağırabilmek için onun büyü kitabını aramaktadır.
Dizinin bu bölümünde Zatanna’yı genç yıldız SERINDA SWAN canlandıracak.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/34453/smallville.html