Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Yabancı damat / yeni bölüm

Yabancı damat / yeni bölüm
98. yeni bölüm - Nazire'nin silikonlu göğüslerini gören herkesin ağzı bir karış açık kalır. Kahraman tekrar ameliyat olup silikonlarını çıkarttırana kadar Nazire'nin evden çıkmasını yasaklar. Mustafa Can'ı başka bir kızla gören Zehra, Mustafa Can'ı fena tersler. Mustafa Can sevgisini kanıtlamak için koluna "Zehra" yazılı bir dövme yaptırır.

Yabancı damat

98. yeni bölüm

Nazlı podyuma çıkıyor, ortalık karışıyor

Nazire'nin silikonlu göğüslerini gören herkesin ağzı bir karış açık kalır. Kahraman tekrar ameliyat olup silikonlarını çıkarttırana kadar Nazire'nin evden çıkmasını yasaklar. Mustafa Can'ı başka bir kızla gören Zehra, Mustafa Can'ı fena tersler. Mustafa Can sevgisini kanıtlamak için koluna "Zehra" yazılı bir dövme yaptırır.
Kadir ve Aysel doğum öncesi spora başlarlar. Fakat Aysel sporu abartınca spor salonunda doğum sancıları başlar. Bebek dünyaya gelir ama onları bekleyen başka bir sürpriz vardır.
Nazlı kimsesiz çocuklar yararına yapılacak defilede mankenlik yapma konusunda kararsızdır. Çünkü Gaziantep ve Atina'dakiler bu duruma karşı çıkarlar. Bir tek Niko Nazlı'yı destekler. Magazin programlarında Nazlı'nın podyumlara transfer olduğu ve mankenlik yapmaya devam edeceği haberi yayınlanınca ortalık karışır. Kahraman olanlara dayanamaz ve fenalık geçirir. Oğlu dövme yaptırmış, büyük kızı silikon taktırmış, küçük kızı ise manken olmak istemektedir.
Ruşen'e eski bir arkadaşından iş teklifi gelir. Ruşen daha önceki işlerinden ağzı yandığı için işi geri çevirir. Bu sırada adamın asker arkadaşı çıkan Muharrem işin üstüne atlar.
Nazlı kendini halsiz ve yorgun hissetmesine rağmen kararını verir ve defileye çıkar. Gaziantep ve Atina'dakiler ise TV'den izleyecektir. Fakat defile sırasında beklenmedik gelişmeler olur.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/3460/yabanci-damat-yeni-bolum.html