Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > %100 Futbol

%100 Futbol
Rıdvan Dilmen ve Güntekin Onay ile her maçın ardından sadece futbol... Rıdvan Dilmen ve Güntekin Onay, bu akşam oynanacak Gaziantepspor-Fenerbahçe maçını değerlendirecek.

%100 Futbol 
 
Cuma 22.00, Cumartesi 21:00, Pazar 21.00 

Cuma

Rıdvan Dilmen ve Güntekin Onay ile her maçın ardından  sadece futbol... Rıdvan Dilmen ve Güntekin Onay, bu akşam oynanacak Gaziantepspor-Fenerbahçe maçını değerlendirecek. 

Lider Fenerbahçe, İstanbul dışındaki son maçında Gaziantepspor ile oynayacak. Son haftalarda kritik puanlar kaybeden sarı lacivertli takım, ligden düşme korkusunu yakından hisseden Gaziantepspor'u geçebilecek mi?    Maçın analizi, oyun anlayışları,  özet görüntüleri, kritik pozisyonları  programda ekrana gelecek. Sonucun ligin zirvesine ve alt gruba etkisi, takımların oyun planları, oyuncuların performansı konuşulacak.

Cumartesi

Rıdvan Dilmen ve Güntekin Onay ile her maçın ardından  sadece futbol... Rıdvan Dilmen ve Güntekin Onay, bu akşam oynanacak Beşiktaş-Antalyaspor maçını değerlendirecek. 

Lider Fenerbahçe'nin en yakın takipçisi Beşiktaş,  ikinci yarı gösterdiği başarı ile ligde tutunan Yılmaz Vural'ın takımı Antalyaspor ile oynayacak. Geçen hafta puan kaybetmesine karşın puan farkını koruyan siyah beyazlı takım nasıl oynadı?    Maçın analizi, oyun anlayışları,  özet görüntüleri, kritik pozisyonları  programda ekrana gelecek. Ayraca gündüz oynanan Trabzonspor - Sakaryaspor ve Konyaspor-K.erciyesspor maçları da ele alınacak. Sonuçların ligin zirvesine ve alt gruba etkisi, takımların oyun planları, oyuncuların performansı konuşulacak.

Pazar

Rıdvan Dilmen ve Güntekin Onay ile her maçın ardından  sadece futbol... Rıdvan Dilmen ve Güntekin Onay, bugün oynanan maçlarla birlikte biten 29. hafta karşılaşmalarını değerlendirecek.

Galatasaray-Çaykur Rizespor maçı başta olmak üzere haftanın karşılaşmalarının önemli anları, golleri ekrana gelecek. Ayrıca  Dilmen ve Onay, canlı yayında şampiyonluk yarışını yorumlayacak, kritik pozisyonları analiz edecek. Sonuçların ligin zirvesine etkisi, takımların oyun planları, oyuncuların performansı ve haftanın yansımalarının neler olabileceği konuşulacak.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/3531/100-futbol.html