Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > 23 Nisan Çocuk Şenliği Gala Programı

23 Nisan Çocuk Şenliği Gala Programı
UNESCO tarafından "Dünya Çocuk Yılı" ilan edilen 1979 yılından bu yana, TRT tarafından her yıl düzenlenen "TRT Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği", 29. yılında bu kez Türkiye ile birlikte 62 ülkenin çocuklarını bir araya getiriyor. ...

23 Nisan Çocuk Şenliği Gala Programı
 
 
Dünya çocukları sevgide, dostlukta ve barışta buluşuyor...

Rekor katılım...

UNESCO tarafından "Dünya Çocuk Yılı" ilan edilen 1979 yılından bu yana, TRT tarafından her yıl düzenlenen "TRT Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği", 29. yılında bu kez Türkiye ile birlikte 62 ülkenin çocuklarını bir araya getiriyor.

Bu yıl, Afganistan, Almanya, Angola, Arnavutluk, Azerbaycan, Batı Trakya Türk Grubu (Yunanistan) Beyaz Rusya, Bosna- Hersek, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Çin Halk Cumhuriyeti, Ekvator, Endonezya, Fas, Fildişi Sahilleri, Filistin, Finlandiya, Fransa, Gabon Cumhuriyeti, Gine Cumhuriyeti, Gürcistan, Hırvatistan, Hindistan, Hollanda, Irak, İspanya, İsrail, İsviçre, Karadağ, Kazakistan, Kırgızistan, Kongo Demokratik Cumhuriyeti, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Libya, Litvanya, Macaristan, Makedonya, Meksika, Mısır, Moğolistan, Moldova, Nijerya, Polonya, Romanya, Rusya Federasyonu, Rusya Federasyonu Başkurdistan Cumhuriyeti, Rusya Federasyonu Saha Cumhuriyeti, Rusya Federasyonu Tataristan, Senegal, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, Sudan, Tacikistan, Tayland, Türkmenistan, Ukrayna, Ukrayna Kırım Özerk Cumhuriyeti, Venezüela, Vietnam ve Yemen'den çocuklar, Türk çocuklarıyla Türkiye'de, Akdeniz'in incisi Antalya'da buluşuyorlar.

Aspendos Antik Tiyatro'dan canlı yayın

29. Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği Gala Programı canlı olarak TRT 1'de ekrana gelecek. Türkiye ile birlikte 62 ülkenin katılacağı gala programı Aspendos Antik Tiyatro'dan gerçekleştirilecek. Meltem Yazgan ve Hakan Urgancı'nın birlikte sunacağı programda, çocuklar muhteşem gösterileriyle göz dolduracak.


 
Yayın
23.04.2007  14:00 / TRT1
23.04.2007  14:00 / TRTINT
23.04.2007  14:00 / TRTTÜRK
28.04.2007  14:00 / TRTGAP
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/3545/23-nisan-cocuk-senligi-gala-programi.html