Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Sağlıklı Günler

Sağlıklı Günler
Çarşamba günü burun kanamaları konusu ele alınıyor. Pek çok farklı nedene bağlı olarak ortaya çıkan burun kanamalarında, hava sıcaklığındaki yükselmelere paralel olarak belli bir artış gözlenebiliyor. Burun kanaması vakaları niçin yaz mevsiminde artıyor?

Burun Kanamaları, Nedenleri ve Tedavisi…
SAĞLIKLI  GÜNLER
Haftaiçi her gün 10:30’da TRT Haber ekranlarına gelen Sağlıklı Günler’i İpek Tanrıyar hazırlayıp sunuyor… Tıptaki son gelişmeler, hastalıklar, tedavileri ve tanıları, sağlığınızla ilgili merak ettikleriniz programda ekranlara geliyor…
Sağlıklı Günler’de 18 Ağustos Çarşamba günü burun kanamaları konusu ele alınıyor. Pek çok farklı nedene bağlı olarak ortaya çıkan burun kanamalarında, hava sıcaklığındaki yükselmelere paralel olarak belli bir artış gözlenebiliyor. Burun kanaması vakaları niçin yaz mevsiminde artıyor? Burun kanamalarına yol açan nedenler arasında ilk sırada hangileri geliyor? Kaç tip burun kanaması bulunuyor; hangi tip, kendisini ne gibi belirtilerle ele veriyor? Burun kanamalarının ne zaman ciddiye alınması ve mutlaka bir uzmana başvurulması gerekiyor?
İpek Tanrıyar, programında Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Klinik Şefi Doç.Dr. Muhammet Tekin’i konuk ediyor.


SUNAN                          :        İpek Tanrıyar
YAPIM-YÖNETİM        :        Özlem ÖzdemirSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/35718/saglikli-gunler.html