Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Patito Feo

Patito Feo
Antonella; sahneye çıkmaktan korkan Patito ile sesini kaybeden Tamara’nın yer değiştirmesini önerir. Ama buna da çözüm bulunur, böylece Patito sahne arkasından şarkıyı söylerken Tamara da playback yapacaktır.

“EN GÜZEL HİKAYE…”
Güney Amerika, İspanya, İtalya sonra da Portekiz’i kasıp kavuran gençlik dizisi “PATİTO FEO”, hafta içi her gün atv’de!
PATİTO FEO
23. Bölüm Özeti:
Antonella; sahneye çıkmaktan korkan Patito ile sesini kaybeden Tamara’nın yer değiştirmesini önerir. Ama buna da çözüm bulunur, böylece Patito sahne arkasından şarkıyı söylerken Tamara da playback yapacaktır. Ama bu performans işleri geri dönülemez şekilde karıştırır. Bu arada Polo ve Torinho, Andres’in bu iddiasını Patito’ya da söylemesi gerektiğini düşünürler ama Andres bunu kesin bir şekilde reddeder. İstediği net cevabı bir türlü alamayan Leandro ise, soluğu yine Carmen’in yanında alır. Carmen ise, Patito’nun babası ile ilgili bu sorulardan artık çok sıkılmıştır.


Yapım Yılı        : 2007
Yönetmen        : Jorge Montero
Senaryo        : Marcela Citterio, Mario Schajiris
Türü            : Gençlik / Dram / Komedi
Oyuncular        : Laura Natalia Esquivel (Patito), Juan Darthes (Leandro), Griselda Siciliani (Carmen), Gloria Carra (Blanca), Brenda Asnicar (Antonella), Gaston Soffritti (Matias), Thelma Fardin (Josefina), Maria Sol Berecoechea (Sol)Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/35728/patito-feo.html