Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Survivor Kızlar-Erkekler

Survivor Kızlar-Erkekler
şartların her hafta daha da zorlaştığı Panama’daki hayatta kalma mücadelesi tüm heyecanıyla devam ediyor. Muhteşem finale çok az kaldı…

YENİ BÖLÜM
SURVIVOR
KIZLAR-ERKEKLER SURVIVORDA FİNALE AZ KALDI!
Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği; şartların her hafta daha da zorlaştığı Panama’daki hayatta kalma mücadelesi tüm heyecanıyla devam ediyor. Muhteşem finale çok az kaldı…
Geçtiğimiz hafta yarışmacılar ödül oyununda yuvarlak büyük bir tahta parçasının üzerindeki boş deliklere yerleştirilmiş olan tahta çubuklara tutunarak o yuvarlağın üzerinde durmaya çalıştılar.Acun Ilıcalı bu çubukların üzerinde bulunan numaraları söyleyerek çubukları atmalarını istedi.En fazla dayanan kazanacaktı.En fazla dayanan ve ödül oyununu kazanan isim Aydın oldu.
Adada bu hafta 1 kız 3 erkeğe karşı! Şimdi kozları paylaşma zamanı! Ertan ve Merve düellosunu kim kazanacak? Kim 500 bin hayaline veda edecek? Survivor’da yarışmış tüm yarışmacıların bir araya geleceği tarihi ada konseyinde ne olacak?
Akıllardaki bir çok sorunun cevabını bulacağı Acun Ilıcalı ile ‘Survivor Kızlar Erkekler’ en heyecanlı bölümüyle 30 Ağustos Pazartesi ve 31 Ağustos Salı  Saat 20.00’da Show Tv ekranlarında olacak.
Sakın kaçırmayın…


YAPIM:           Acun Ilıcalı Production
YAPIMCI:      Acun IlıcalıSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/36019/survivor-kizlar-erkekler.html