Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Five Days

Five Days
Yanıp kül olan bir aracın keşfi Barclay’nin ekibinin yeni deliller bulmasını sağlar, ama davanın asli şüphelisi en uygunsuz zamanda tüymeyi başarır. Kızgın Matt, Hazel Betts’in evindeki gece gözetlemesinde Gary’ye katılır.

KİMSE GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ DEĞİLDİR
Five Days
 -BÜYÜK FİNAL-
Büyük sır çözülüyor....
e2’nin mini dizisi Five Days kaybolan bir anne ve iki küçük çocuğunun ardından aylarca süren arayışın en kritik beş gününü mini dizi olarak ekranlarımıza taşıyor. Büyükbabasını ziyarete giderken yol kenarında çiçek almak için duran güzel anne ve anneleri dönmeyince onu aramak için arabadan ayrılan çocuklarının hikayesi “Five Days” de bu gece bütün sırlar çözülüyor.  
Five Days / 5 / 79. Gün
Yanıp kül olan bir aracın keşfi Barclay’nin ekibinin yeni deliller bulmasını sağlar, ama davanın asli şüphelisi en uygunsuz zamanda tüymeyi başarır. Kızgın Matt, Hazel Betts’in evindeki gece gözetlemesinde Gary’ye katılır. Amy’nin bardaki emeklilik kutlaması partisi kötü son bulur. Oysa Amy’nin dava üzerindeki çalışması tam olarak bitmemiştir. Ortaya çıkan birçok yeni kanıt onu ve Barclay’i nihayet davayı sonuçlandırmanın kıyısına getirir.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/36060/five-days.html