Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Merlin

Merlin
Morgana’nın kabusları artık uyanık olduğu zamanlarda da onu tehdit etmeye başlamıştır. Bu durum Morgana’nın kendisinin de bir büyücü olup olmadığını düşünmesine sebep olur.

Merlin
Arthur dönemi efsanesi hız kesmeden devam ediyor!
Büyülü bir çağ, mitlerin gerçek olduğu bir diyar... Krallığın kaderi Merlin adında genç bir adamın ellerinde. Kral Arthur dönemi efsanesi hiç hız kesmeden CNBC-e ekranında devam ediyor...
2.Sezon 3.Bölüm’de Neler Yaşandı?
KABUSLAR
Morgana’nın kabusları artık uyanık olduğu zamanlarda da onu tehdit etmeye başlamıştır. Bu durum Morgana’nın kendisinin de bir büyücü olup olmadığını düşünmesine sebep olur. Gaius ona ilaçlar verip, bu konuda kimseyle konuşmamasını ister, fakat Merlin arkadaşının ızdırabına seyirci kalamaz. Kendisi de Morgana’nın geçtiği yollardan geldiği için, onun ne kadar yalnız hissettiğini ve korktuğunu bilir. Morgana’nın gerçeği bilmesi gerektiğini düşünen Merlin, Gaius’un tüm uyarılarına karşı gelerek Morgana’yı bu konuda deneyimli olan Druid’lerle görüştürüp, ihtyaç duyduğu yardımı almasına yardım etmeye karar verir. Morgana’nın kaçırıldığını düşünen Uther, Druid’lere saldırmaya karar verir. Merlin Morgana’yı zamanında saraya geri getirmezse pek çok büyücü bu savaşta hayatını kaybedecektir.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/36062/merlin.html