Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Türkiye-Porto Riko

Türkiye-Porto Riko
Dünya Basketbol Şampiyonası’nda A Milli Basketbol Takımımız dördüncü maçına çıkıyor. Oynadığı basketbol ve aldığı sonuçlarla hedefine ulaşma konusunda umut dağıtan 12 Dev Adam, bu akşam Porto Riko karşısında galibiyet arayacak.

Dünya Basketbol Şampiyonası 4. Maçı
"TÜRKİYE-PORTO RİKO"  -Canlı-
Dünya Basketbol Şampiyonası’nda A Milli Basketbol Takımımız dördüncü maçına çıkıyor. Oynadığı basketbol ve aldığı sonuçlarla hedefine ulaşma konusunda umut dağıtan 12 Dev Adam, bu akşam Porto Riko karşısında galibiyet arayacak. Grup sıralaması için önem taşıyan mücadeleyi NTV, saat 21:00’de canlı yayınla ekrana getirecek... Murat Murathanoğlu’nun sunacağı, İhsan Bayülken’in yorumlayacağı maç aynı anda HD-en’den de yayınlanacak (HD-en D-Smart 116. kanalda).
ABD-İRAN 19:00’DA NTV’DE
Günün bir başka ilginç karşılaşması ise siyasi sorunlar yaşayan iki ülke ABD ve İran’ın oynayacağı B Grubu karşılaşması… Maç Saat 19:00’dan itibaren canlı yayınlanacak.
Türkiye’nin de yer aldığı C Grubu maçları Çin-Rusya 16:00, Fildişi Sahili-Yunanistan 18:30’da canlı yayınlanacak. İzmir’de oynanan D Grubu’nun en kritik maçı Litvanya-Fransa maçı da 23:00’de HD-en’de banttan ekrana gelecek.


Dünya Şampiyonası’nda Günün Maç Yayınları
1 EYLÜL ÇARŞAMBA
16:00   ÇİN-RUSYA                     ANKARA       NTV SPOR (Canlı)
18:30   FİLDİŞİ – YUNANİSTAN       ANKARA       NTV SPOR (Canlı)
19:00      ABD-İRAN                          İSTANBUL     NTV ve HD-en (Canlı)
21:00   TÜRKİYE-PORTO RİKO        İSTANBUL     NTV ve HD-en (Canlı)
23:00   LİTVANYA-FRANSA        İZMİR         HD-en (Bant)Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/36072/turkiye-porto-riko.html