Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Kavak Yelleri

Kavak Yelleri
Güven, Aslı’ya tehlikeli bir itirafta bulunmak üzeredir. Bu itiraf her şeyi bitirebilir. Diğer yandan Aslı’nın mecburi hizmet yeri belli olur. Güven ile Aslı’nın yollarını ayrılıyor mu?

Fikret’in sırları gün yüzüne çıkıyor
Kanal D’nin başrollerinde; Pelin Karahan, İbrahim Kendirci, Dağhan Külegeç, Sarp Apak ve Aslı Enver’in oynadıkları “Kavak Yelleri”nin bu bölümünde; Fikret’in hayatındaki sırlar adım adım gün yüzüne çıkıyor.
Güven, Aslı’ya tehlikeli bir itirafta bulunmak üzeredir. Bu itiraf her şeyi bitirebilir. Diğer yandan Aslı’nın mecburi hizmet yeri belli olur. Güven ile Aslı’nın yollarını ayrılıyor mu?
Deniz ile Hayal’in yakınlaşması tehlikeli bir noktaya gelir. Deniz, Mine’den sonra yeni bir aşka mı yelken açıyor? Deniz, Atakan ile Su’nun boşanmaması için elinden geleni yapar. Ama bu konuda Deniz’in, Mine’nin de desteğine ihtiyacı vardır. 
Güven’i gelecek korkusu sarar. Aslı’nın kendisinden gurur duymasını istemekterdir. Güven, Aslı’ya kendi evlerinin ilk demirbaşını alır. Öte yandan Güven, Fikret’i yanına alarak bir iş kurmaya çalışır. Güven’in bu konuda yeni dostunu ikna etmesi o kadar kolay değildir. Ancak sonunda ikiliyi deli dolu bir macera bekler.
Fikret’in radyodaki gizemli kişiyle konuşması devam eder. Fikret’in hayatındaki sırlar adım adım gün yüzüne çıkar. Güven, Fikret’in evinde bugüne kadar görmediği bir odayı keşfeder. Güven, Fikret’in sırlarını öğrenecek mi?
Mine’nin evine bir zarf gelir. Deniz’i ilgilendiren bu sır dolu zarf acaba nereden gelmektedir? Diğer tarafta Aslı, kendisini hiç beklenmeyen biriyle bilgisayarda yazışırken bulur.


Yapım        : Tim’s Prodüksiyon
Yapımcı    : Timur Savcı
Yönetmen    : Jale İncekol
Senaryo    : Gökhan Horzum – Ekin Atalar- Yılmaz Şahin
Öykü        : Erkan Birgören
Müzik        : Pinhani
Oyuncular    :Pelin Karahan (Aslı), İbrahim Kendirci (Deniz), Dağhan Külegeç (Efe), Sarp Apak (Güven), Aslı Enver (Mine), Gülen Karaman (Leman), Ferit Aktuğ (Metin), Ceren Moray (Su), Cemil Büyükdöğerli (Atakan), Nurcan Eren (Hafize), Erol Aksoy (Osman), Emre Ertunç (Halil), Altan Gördüm (Kamil), Ayten Uncuoğlu (Ayşe)Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/36073/kavak-yelleri.html