Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Patito Feo

Patito Feo
Köpek Matias’ın ortadan kaybolması işleri karıştırır. Ama Blanca’nın komşusunun şikayetlerini duyan Leandro, nişanlısından şüphelenmekte gecikmez. Blanca şiddetle reddetse de komşuları onu suçlamaktadır.

“EN GÜZEL HİKAYE…”
Güney Amerika, İspanya, İtalya sonra da Portekiz’i kasıp kavuran gençlik dizisi “PATİTO FEO” atv’de!
PATİTO FEO
39. Bölüm Özeti:
Köpek Matias’ın ortadan kaybolması işleri karıştırır. Ama Blanca’nın komşusunun şikayetlerini duyan Leandro, nişanlısından şüphelenmekte gecikmez. Blanca şiddetle reddetse de komşuları onu suçlamaktadır. Emilia ile aralarındaki ilişkinin netleşmemesinden yakınan Chico’nun umutları, yeni bir haberle suya düşer. Çünkü German ona, Emilia ile nişanlanacaklarını söylemiştir ve hatta nişan törenine davet etmiştir. Patito’nun DVD’sini çalıp Antonella’ya götüren Luciana, genç kızın kendisine yaptıklarından sonra diğer tarafa yardım etmeye karar verir. Ve bu kez DVD’yi Anton’dan çalıp, izlemesi için Matias’a bırakır. Böylece Matias Kleopatra’nın kim olduğunu öğrenecektir. Ama tabii ki Antonella’nın buna izin vermeye hiç niyeti yoktur.


Yapım Yılı        : 2007
Yönetmen        : Jorge Montero
Senaryo        : Marcela Citterio, Mario Schajiris
Türü            : Gençlik / Dram / Komedi
Oyuncular        : Laura Natalia Esquivel (Patito), Juan Darthes (Leandro), Griselda Siciliani (Carmen), Gloria Carra (Blanca), Brenda Asnicar (Antonella), Gaston Soffritti (Matias), Thelma Fardin (Josefina), Maria Sol Berecoechea (Sol)Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/36078/patito-feo.html