Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Çok Güzel Hareketler Bunlar

Çok Güzel Hareketler Bunlar
Oscar ödül törenine götürecek. Eser’in yazdığı skeç, Oscar’a aday gösterilince, Ersin Brad Pitt, Ayşegül de Angelina Julio olarak kırmızı halıda yerlerini alacaklar.

ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR
ÖZEL BÖLÜMÜ İLE EKRANDA
Kanal D’nin, izlenme rekorları kıran mizah programı “BKM Mutfak Çok Güzel Hareketler Bunlar” bu akşam, önceki bölümlerin en beğenilen skeçlerinden oluşan özel bölümü ile ekrana geliyor.                                                           
BKM Mutfak oyuncuları, izleyicileri bu akşam Oscar ödül törenine götürecek. Eser’in yazdığı skeç, Oscar’a aday gösterilince, Ersin Brad Pitt, Ayşegül de Angelina Julio olarak kırmızı halıda  yerlerini alacaklar.
Turiste adres tarif etmekte kendilerini çok marifetli zanneden iki adam, tarif edemedikleri adresle hem kendi, hem de turistin kafasını karıştırmayı başarırlar!
Boksör bir adamın, dövüş sırasında beynindeki nöronları inceleyen bilim adamı, round round yumrukların nöronlara olan etkisini canlı olarak göstermektedir. Zavallı nöronlar sarsıntının etkisiyle olayı halay çekmeye kadar götürürler.
Ve BKM sahnesinde, bir olay yeri! İndirime giren bir mağaza, kadınların saldırısı ile savaş alanına dönecek. Mağaza sahibi ve çalışanlar kendini kaybetmiş kadınlarla baş edemeyince olaya özel timler müdahale edecek!
Evde korku filmi izlemek için bir araya gelen üç kafadar,  “Ruhuna Fatiha” filmini izlemeye koyulur. Filmin etkisi İbrahim’de kendini gösterecektir.
Adam koyu bir Fenerbahçe taraftarıdır. Takımının yenilmesiyle adam karısına söylenmeye başlar. Galatasaraylı oğlu eve gelince, annesinin yıkamak için bulduğu eski formalar aslında baba ve oğul arasındaki gerçekleri gün yüzüne çıkaracaktır.
ÖSS’ye girecek olan gencin, sınava hazırlık sürecinde geçirdiği evreler bu hafta ekranda olacak. Üniversite stresi öyle fazladır ki, ak sakallı dede bile olaya müdahale etmek için sahneye çıkar!  
Ve, adada 3 kız, 3 erkek kalarak zorlu mücadelelerle hayatta kalma mücadelelerine devam eden yarışmacıları Survivor’da ilginç ödüller bekliyor.
Çok Güzel Hareketler Bunlar kahkaha dolu özel bölümüyle bu akşam Kanal D’de!
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/36173/cok-guzel-hareketler-bunlar.html