Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Party Down

Party Down
DOWN’da tanıyacağımız altı arkadaş da aynı fikirde olmalılar ki, bir türlü dikiş tutturamadıkları işlerini kenara bırakıp diğer yollardan Hollywood’a sızmanın yollarını arıyorlar.

Papyonlar hazırsa, parti başlasın!
 “Party Down
Farklı mesleklerden altı kişi, Hollywood’da dikiş tutturamayınca Party Down adlı bir catering şirketinde buluşur. Böylece birbirinden renkli, komik partiler zinciri de başlamış olur.
Hollywood’da boy göstermek, oyuncu adayları için her zaman filmlerde oynamak anlamına gelmiyor. Party Down’da tanıyacağımız altı arkadaş da aynı fikirde olmalılar ki, bir türlü dikiş tutturamadıkları işlerini kenara bırakıp diğer yollardan Hollywood’a sızmanın yollarını arıyorlar. Buldukları çözüm; Los Angeles’ın hiç tükenmeyen partilerinde birbirinden renkli, birbirinden zengin ve birbirinden tuhaf misafirlere hizmet edecek bir catering şirketi kurmak...
9 Ekim’de yayınlanacak ilk bölüm tekrarında, biz onları, baş karakterimiz Henry Pollard’ın şöhret yolunda verdiği mücadelede yenik düştüğünü kabullenerek eski ortağı Ron Donald’ın başında olduğu catering firması Party Down’a geldiği andan itibaren tanımaya başlıyoruz.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/37025/party-down.html