Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Erkan Tan İle Başkent’ten

Erkan Tan İle Başkent’ten
Erkan Tan’ın sabahları tv8 ekranlarında sunduğu Erkan Tan’la Başkent’ten programında her gün konusunun uzmanları dertlerinize derman oluyor, sorunlarınıza çözüm önerileri sunuyor...Programa Televizyon Üst Kurulu Başkanı Prof.Dr. Davut Dursun Konuk Oluyor..

Programa, Televizyon Üst Kurulu Başkanı  Prof. Dr. Davut Dursun Konuk Oluyor…
ERKAN TAN’LA BAŞKENT’TEN
Tan, haftaiçi her sabah 08:30-10:30 saatleri arasında Ankara’dan canlı yayınlarla evlerinize konuk oluyor... Onu kimi zaman Kavaklıdere Caddesi’nde işlerine giden vatandaşları uğurlarken röportaj yaparken, kimi zaman konuk ettiği sanatçılarla birlikte şarkı söylerken, kimi zaman stüdyoda yabancı elçiliklerin eşleriyle o ülkenin otantik yemeklerini yaparken ya da yöresel kıyafetler içerisinde serenatlar yaparken izliyoruz...
Erkan Tan’ın sabahları tv8 ekranlarında sunduğu Erkan Tan’la Başkent’ten programında her gün konusunun uzmanları dertlerinize derman oluyor, sorunlarınıza çözüm önerileri sunuyor... Ayrıca Erkan Tan’ın doktor ve avukat konukları, sizlere bilmediğiniz ya da merak ettiğiniz konularda sağlık ve hukuk rehberi olacaklar... Moda, magazin, kültür, politika, spor kısacası hayatın her yönü, en renkli ve en gerçekçi halleriyle bu programda ele alınıyor…
Erkan Tan ile Başkent’ten sanattan siyasete, eğitimden siyasete her konuda merak ettiklerinizi ekranlarınızdan evlerinize taşımaya devam ediyor.
13 Ekim Çarşamba günü TV8 Ankara Temsilcisi Erkan Tan’ın konuğu, Radyo ve Televizyon Üst Kurulu Başkanı Prof. Dr. Davut Dursun.
"İyi Uykular Çocuklar" projesiyle neler hedefleniyor?
Son günlerin tartışılan dizileri nasıl denetleniyor?
RTÜK hangi kriterlere göre ceza uyguluyor?
RTÜK izleyicilerden gelen şikayetleri nasıl değerlendiriyor?
Radyo ve Televizyon Üst Kurulu Başkanı Prof. Dr. Davut Dursun, tüm bu konular ile ilgili merak edilenleri canlı yayında Erkan Tan’a anlatacak.
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/37151/erkan-tan-ile-baskentten.html