Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Kurtlar Vadisi Pusu

Kurtlar Vadisi Pusu
Abdülhey ve Cahit, Şahmaran’ın baskını karşısında ne yapacaklar? Baran’ı ve ajanı Şahmaran’dan koruyabilecekler mi? Çıkan çatışmada neler olacak? Polat ve Memati zamanında yetişmeyi başaracaklar mı?

POLAT ALEMDAR, ŞAHMARAN’IN PEŞİNDE!
“KURTLAR VADİSİ PUSU” (Yeni Bölüm)
Solukları kesecek yeni bölümü ile  “Kurtlar Vadisi Pusu”  28 Ekim Perşembe günü saat 20.00’de ATV’de...
6.bölüm özeti:
Abdülhey ve Cahit, Şahmaran’ın baskını karşısında ne yapacaklar? Baran’ı ve ajanı Şahmaran’dan koruyabilecekler mi? Çıkan çatışmada neler olacak? Polat ve Memati zamanında yetişmeyi başaracaklar mı? Baskının ardından Şahmaran’ın peşine düşen Polat Alemdar, ona ulaşmak için kimi kullanacak? Memati, Zaza ve Zülfikar arasında kurduğu ortaklığın bozulmaması için kimden yardım isteyecek? Memati’yi bekleyen büyük sürpriz ne olacak?


Yapım    : Pana Film
Yapımcı    : Raci Şaşmaz
Senaryo    : Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener, Cüneyt Aysan
Yönetmen    : Alican Gebeş
Oyuncular    : Necati Şaşmaz,Gürkan Uygun, Kenan Çoban, Erhan Ufak, Erdem Ergüney,  Emin Olcay, Serpil Tamur, Osman Wöber, Sema Şimşek Hakkı, Ali Sürmeli, Bora Sivri, Hüseyin Avni Danyal,  Mesut Akusta, Payidar Tüfekçioğlu, Neco, Osman Soykut, Erdal Küçükkömürcü, Namık Kemal Yiğittürk, Halil İbrahim Kalaycıoğlu, Tarkan Tüzmen, Cahit Şaher, Volkan Özgömeç, Yılmaz Meydaneri, Adnan Erdoğan,  Birsen Dürülü, Saydam Yeniay, Yıldırım Gücük, Gülçin Çakır, Oktay Dal, Cahit Kayaoğlu, Ceren Olcayto ve Can GürzapSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/37543/kurtlar-vadisi-pusu.html