Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Kılıç Günü

Kılıç Günü
Nazım’la anlaşmaya gelen Bahreynli’nin peşinde başkaları da var. Ali ve arkadaşlarının Kızıltanlarla oynadığı köşe kapmaca, çok sert sona erecek. Ölümcül karşılaşmada, hiç ummadıkları bir sonuçla karşılaşacaklar.

KILIÇ GÜNÜ’NDE 90-6!
KIZILTANLAR VE KILIÇ ALİ’NİN ÖLÜMCÜL KARŞILAŞMASI NASIL SONUÇLANACAK?
“KILIÇ GÜNÜ”
(Yeni Bölüm)
 “Kılıç Günü”, merakla beklenen yeni bölümü ile 29 Ekim Cuma günü saat 22.30’da ATV’de!
6.bölüm özeti:
Nazım’la anlaşmaya gelen Bahreynli’nin peşinde başkaları da var. Ali ve arkadaşlarının Kızıltanlarla oynadığı köşe kapmaca, çok sert sona erecek. Ölümcül karşılaşmada, hiç ummadıkları bir sonuçla karşılaşacaklar. Şeyma’nın, Cansu’yla ilgili kuşkuları artarken, Kizir hayatında ilk kez aşk acısıyla tanışıyor.


Yapım        : Sinegraf / Osman Sınav
Yönetmen        : Osman Sınav
Senaryo        : Süleyman Çobanoğlu
Müzik            : Ulaş Özdemir
Oyuncular         : Tansel Öngel (Kılıç Ali), Nur Erkul (Cansu Kızıltan / Kılıç Ali’nin çocukluk aşkı), Melike Güner (Şeyma Kılıç / Kılıç Ali’nin eşi), Ertan Saban (Savaş Kızıltan), Yurdaer Okur (Mustafa Kiziroğlu/Kılıç Ali’nin iş ortağı ve can dostu), Ali Atay (Cenk Kızıltan/Celal Kızıltan’ın ortanca oğlu), Teoman Kumbaracıbaşı (Harun Yıldız/Kılıç Ali’nin iş ortağı ve arkadaşı), Serdar Yeğin (Barış Kızıltan/Celal Kızıltan’ın eşcinsel küçük oğlu), Cem Özeren (Tanju Tetik/Mustafa Kizir’in stajeri), Leyla Bilginel (Suzan Kızıltan/Celal Kızıltan’ın genç eşi), Cansın Özyosun (İdil Kızıltan/Savaş Kızıltan’ın eşi), Pelin Keskin (Sümbül /Piç Nazım’ın eski Türkiye 4. güzeli sevgilisi), Tamer Levent (Celal Kızıltan /Kızıltan imparatorluğunun lideri), Atsız Karaduman (Halil İbrahim Bozok/Kaportacı Hafız), Rıza Akın (Piç Nazım/Gayrimenkul kralı Nazım Soylu)Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/37555/kilic-gunu.html