Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Beyaz Show

Beyaz Show
“Beyaz Show” yine şahane! Selim Demirdelen, Güven Kıraç, Bülent Özdemir, Melis Birkan ve Sefa Topsakal bu gece “Beyaz Show”da!

Beyaz Show” yine şahane! Selim Demirdelen, Güven Kıraç, Bülent Özdemir, Melis Birkan ve Sefa Topsakal bu gece “Beyaz Show”da!
Kanal D’nin, sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk- show programı “Beyaz Show”a bu hafta; “Kavşak” filminin yönetmeni ve aynı zamanda senaristi olan Selim Demirdelen, bu filmdeki başarılı performansıyla göz dolduran usta oyuncu Güven Kıraç, muhteşem şarkıların bestecisi,hit olmuş tüm şarkılarıyla Bülent Özdemir, başarılı oyuncu Melis Birkan ve “Doktor” şarkısıyla  internette tıklanma rekoru kıran muhteşem sesin sahibi Sefa Topsakal konuk oluyor.   Programda ayrıca, Ayşe Egesoy’un alternatif müzik listelerini oluşturulacağı “Damar Damar Üstüne” köşesi, birbirinden çarpıcı flaş haberleriyle gündemi yakalayan, doğru, güvenilir ve tarafsız haberin adresi “BNN (Flaş) Haber”, bilinmeyen yönlerinin keşfedilmesini arzulayan “Sıradan Bir Adamın İtirafları” köşesi, atasözleri yüzünden hayatları değişen insanların şaşırtıcı hikayelerini gün yüzüne çıkartan “Atasözü Avcısı” köşesi de ekrana gelecek. Beyaz Show”un büyük sürprizlerle örülü bu bölümünde de ekran başındaki herkesi şahane bir eğlence bekliyor. Sakın kaçırmayın!
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/37557/beyaz-show.html