Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Geniş Aile

Geniş Aile
Zeynep ile beraber eczanede çalışan Cevahir, her geçen gün gönlünü ona daha fazla kaptırmaktadır. Ancak Cevahir tüm gücü ile Zeynep’e âşık olmaktan kaçar. Soner’i parkta gezdirirken tesadüfen zengin üstelik dul bir kadın ile tanışır.

 “GENİŞ AİLE”
Yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği yönetmenliğini Ömer Uğur’un yaptığı senaryosunu Cüneyt İnay’in yazdığı  başrollerini Ufuk Özkan, Rojda Demirer, Rasim Öztekin, Mine Teber, Fırat Tanış, İlker Ayrık, Bihter Dinçel, Yeşim Ceren Bozoğlu, Bülent Çolak,Mustafa Uzunyılmaz, Bora Akkaş, Ahmet Sarsılmaz, Betül Arım,Tolga Canbeyli, Gizem Akman,Deniz Kazdal, Melis Babadağ, Ali Tutal, Sevim Gelenbe, Yakup Yavru  ve Tanju Tuncel’in paylaştığı Geniş Aile her Cuma Star TV’de ekranlara geliyor.
61.bölüm:
ZEYNEP’E OLAN DUYGULARINI FARK EDEN CEVAHİR ÂŞIK OLMAMAK İÇİN ONDAN KAÇAR...
Zeynep ile beraber eczanede çalışan Cevahir, her geçen gün gönlünü ona daha fazla kaptırmaktadır. Ancak Cevahir tüm gücü ile Zeynep’e âşık olmaktan kaçar. Soner’i parkta gezdirirken tesadüfen zengin üstelik dul bir kadın ile tanışır. Zeynep ve duygularından kaçmak için kadın ile yıldırım nikâhı yapmaya karar verir. Olanlara anlam veremeyen Zeynep ise kalp içine Cevahir’in adını yazdığı defterini kaybetmiştir. Cevahir’in eline geçmeden defteri bulmanın peşine düşer.
Zekai, Kütük ile okulda düello yapacaktır. Pırıl ve Şevval bu aptal kavgayı önlemek için bir plan yapar.
Zeynep’ten kaçmaya çalışan Cevahir ise zengin dul kadını tavladım lüks yaşama kavuşuyorum diye sevinirken hiç beklenmedik bir şekilde çok fena dolandırılır.   


Yapım                : D Productions
Dramalar Koordinatörü    : Lale Eren
Yönetmen            : Ömer Uğur
Senaryo            : Cüneyt İnay
Müzik                : Cem Erman               
Oyuncular            : Cevahir(Ufuk Özkan), Zeynep(Rojda Demirer), Kuddusi (Rasim Öztekin), Muazzez(Mine Teber), Koyu Bilal(Fırat Tanış), Mürsel (İlker Ayrık), Nazan(Bihter Dinçel), Devir (Mustafa Uzunyılmaz), Zekai (Bora Akkaş), Sevim (Yeşim Ceren Bozoğlu), Pırıl(Gizem Akman), Ulvi(Bülent Çolak), Müfit(Ahmet Sarsılmaz), Kütük(Tolga Canbeyli), Nevriye  (Betül Arım )  ve Hafize (Tanju Tuncel)Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/37560/genis-aile.html