Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Süper Starlife

Süper Starlife
SÜPER STARLIFEYapımcılığını Tayfun Topal’ın üstlendiği Süper Star Life, bu hafta da birbirinden ilginç konu ve görüntülerle, magazin gündemini takip etmeye devam ediyor.Star TV ekranlarının sevilen dizisi Behzat Ç’nin ‘Ç’sinin ne anlama geldiğini, dizinin başrol oyuncusu Erdal Beşikçioğlu, ilk kez ve sadece Süper Starlif

SÜPER STARLIFE

Yapımcılığını Tayfun Topal’ın üstlendiği Süper Star Life, bu hafta da birbirinden ilginç konu ve görüntülerle, magazin gündemini takip etmeye devam ediyor.

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Behzat Ç’nin ‘Ç’sinin ne anlama geldiğini, dizinin başrol oyuncusu Erdal Beşikçioğlu, ilk kez ve sadece Süper Starlife’a nasıl açıkladı?

Serdar Ortaç ve Demet Akalın neden bir araya geldi ve ikili neler konuştu? Serdar Ortaç, Sinan Akçıl’la aralarında başlayan ‘en iyi beste kimin’ polemiğine hangi sözlerle nokta koydu?

"Evde sürekli kavga ediyorlar ve ayrılacaklar" şeklinde basında çıkan haberlere inat, hangi evli ünlü çift, evliliklerinin 5. yıldönümünü baş başa kutlarken, kameramıza yakalandılar?

Unutulmaz şarkıları bir de Ayhan Işık, Neriman Köksal, Nebahat Çehre, Fikret Hakan gibi ünlülerden dinleyin. Çok şaşıracaksınız…

Aysun Kayacı ve Müslüm Gürses, nerede ve nasıl biraraya geldiler. İlginç ikilinin ilginç projesi ne?

Bin bir ses Yavuz Seçkin’in korsan fotoğrafçılığa başladığı bir defilede nasıl ortaya çıktı? Yavuz Seçkin defile öncesi sandıktan kimin çıktığını görünce çok şaşırdı?

Uzun bir aradan sonra İstanbul’da sahne alan ünlü diva Bülent Ersoy o gece neden zafer sarhoşluğu yaşadı? Hangi konuda "alternatifim yok" dedi?

Asuman Krause, gecelerde neden "asker selamı" çaktı?

Aşklarını aylardır kameralardan gizleyen Tolgahan Sayışman ve Serenay Sarıkaya sonunda Süper Stralife kameralarına birlikte nasıl yakalandılar. Tolgahan Sayışman sevgilisine hangi sözlerle hitap ediyor?

Başarılı televizyoncu Acun Ilıcalı’dan engelli çocuklara anlamlı destek. Acun engelliler için okul yaptırmak için kolları nasıl sıvadı?

Kaybettiği babası Malatyalı olan Nehir Erdoğan, Malatlayılılardan neden özür diledi ve hangi projede Malatyalılara destek verdi? Geçtiğimiz hafta oyuncu Rıza Kocaoğlu ile görüntülenen Nehir Erdoğan, o görüntüler için ne yorum yaptı?

Birbirinden lüks ve pahalı araçların sergilendiği Otoshow fuarından nefes kesen görüntüler. Fuarın en pahalı ve en ucuz arabalarını görünce çok şaşıracaksınız.

Arabasını park ettiği yeri unutan ve caddeyi birbirine katan, daha sonra aracını park ettiği yeri hatırlayan ve herkesten özür dileyen şaşkın oyuncu kim?

Hepsi ve çok daha fazlası Tuğba Karaca’nın sunumuyla Pazar sabahı Süper Starlife’ta…

Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/37596/super-starlife.html