Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Küçük Kadınlar

Küçük Kadınlar
" KÜÇÜK KADINLAR " Onlar Küçük Kadınlar. Onlar güçlüler, onlar vazgeçmeyecekler ve onlar ne pahasına olursa olsun düşmemek için hayatla elele mücadele edecek, hep birlikte "büyüyecekler."Yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği yönetmenliğini Hakan Arslan’ın yaptığı senaryosunu Deniz Akçay’ın yazdığı, başrollerinde Özge Borak, Ha

" KÜÇÜK KADINLAR "

Onlar Küçük Kadınlar.

Onlar güçlüler, onlar vazgeçmeyecekler ve onlar ne pahasına olursa olsun düşmemek için hayatla elele mücadele edecek, hep birlikte "büyüyecekler."

Yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği yönetmenliğini Hakan Arslan’ın yaptığı senaryosunu Deniz Akçay’ın yazdığı, başrollerinde Özge Borak, Hande Soral, Fulya Zenginer, Elit İşcan, Selin Ilgar, Ali İl, Kıvanç Kasabalı, Birsen Dürülü, Tansu Taşanlar ve Nur Hayat Boz’un paylaştığı "Küçük Kadınlar" bu akşam Star TV’de!

101.bölüm:

GERÇEKLERİ ÖОRENEN ARMİ, OZAN’I TERK EDER!

ANNE ASİYE, ALİ VE EYLÜL’ÜN EVLİLİОİNİ ENGELLEMEK İÇİN BÜTÜN GÜCÜ İLE SALDIRIYA GEÇER.

İpuçlarını birleştiren Armi, Ozan’ı babasını öldürmekle suçlar. Ozan ise bu suçlamaları kabul etmez. ޞokta olan Armi, Ali ve Eylül’den yardım ister. Elindeki belgelerle Ozan’a dava açmak için harekete geçen Armi işten de ayrılır. Yeliz ise bu fırsatı Ozan ile daha da yakınlaşmak için kullanır. Ozan’a yardımcı olmak isteyen Gaye, Armi ile konuşmaya gelir.

Verdiği sözü tutan Cansu okulda derslere katılmaya ve üst üste başarılar elde etmeye başlar . Bade, nikah öncesi Asiye’yi yumuşatmaya memlekete gider ancak işler daha da kötü hale gelir. Ailenin ileri gelenleri Ali’yi nikâhtan vazgeçirmek için toplanırlar çaresiz genç adamda memlekete onları ikna etmeye gider.

Bilge’nin ise 2. kitabı da yayınlanmak üzeredir fakat Memed onun bu mutluluğunu paylaşmaz ve hala soğuk davranmaya devam eder. Ailesi ile restleşen Ali her şeye rağmen nikâhtan vazgeçmez. Gelinlik giyen Eylül’ü ve nikâha katılan herkesi büyük bir sürpriz beklemektedir.Yapım : D Productions

Dramalar Koordinatörü : Lale Eren

Yönetmen : Hakan Arslan

Müzik : Cem Yıldız

Senaryo : Deniz Akçay

Oyuncular : Eylül (Özge Borak), Hande Soral(Armağan Gezici), Fulya Zenginer(Yeliz Gezici), Elit İşcan(Bilge Gezici), Selin Ilgar(Cansu Gezici), Ali İl(Ali Sezek), Ozan(Kıvanç Kasabalı), Birsen Dürülü(Bade Yenice), Ceyhun( Tansu Taşanlar), Asiye(Nur Hayat Boz)

Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/37608/kucuk-kadinlar.html