Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Doktorlar

Doktorlar
YENİ Doktorlar Doktorlar Yeni Bölümleri İle Show Tv’de Başlıyor!Türkiye’nin en iyi hastanesinde Opr.Dr.Haldun Göksun (Cüneyt Türel) yönetiminde ,yeni hayatlar kurtarmak yeni aşklar yaşamak için yeni bir dönem başlıyor.Beyin Cerrahı Opr. Dr. Levent Atahanlı (Kutsi) ve Asistan Dr. Ela Altındağ (Leyla Göksun)… Bu destansı aşkta

YENİ

Doktorlar

Doktorlar Yeni Bölümleri İle Show Tv’de Başlıyor!

Türkiye’nin en iyi hastanesinde Opr.Dr.Haldun Göksun (Cüneyt Türel) yönetiminde ,yeni hayatlar kurtarmak yeni aşklar yaşamak için yeni bir dönem başlıyor.

Beyin Cerrahı Opr. Dr. Levent Atahanlı (Kutsi) ve Asistan Dr. Ela Altındağ (Leyla Göksun)… Bu destansı aşkta bizleri neler bekliyor. İlişkilerindeki sorunları aşabileceklermi?

ޞef Asistan Dr. Zenan Parlar (Melike Güner)… Suat ile Zenan’ın evliliğini bitiren şey nedir? Zenan, çocuk sahibi bekar bir anne olarak, doktorluk kariyerine devam edebilecek mi?

Acil Tıp Uzmanı Opr. Dr. Kaan Uygun(İlker İnanoğlu) ile Asistan Dr. Direnç Kurt (Nergis Öztürk)… Travmatik bir geçmişe sahip Kaan ile tam hırçın Direnç’i bir araya getiren olay nedir? Direnç ile Kaan, birbirlerinin yaralarını daha fazla kanatmadan nasıl saracaklar?

Asistan Dr. Gülümsün Kaya (Oya Okar) ile Asistan Dr. Ozan Ertürk (Cemal Toktaş)… Lise yıllarından arkadaş olan Ozan ile Gülümsün’ün yolları, bu kez çalıştıkları hastanede kesişir. Geçmişten gelen bu masum ancak yaşanmamış aşk nereye gidecek?

Çocuk Cerrahi Uzmanı Opr. Dr. Murat Demir (Alpay Atalan) ve Ortopedi Cerrahı Opr. Dr. Tuba Aygün (Gülçin Santırcıoğlu) ve Asistan Dr. Arzu Altındağ (Selen Seyven)… Murat ile Tuba beraberliğini Arzu’nun gelişi nasıl etkileyecek?

Asistan Dr. Hasan Turay (Yağmur Atacan)…Hasan boşanıp hastaneye geri döner ama arkadaşlarıyla aralarındaki açığı kapatmaya çalışırken gönlünü, yeni asistan Arzu’ya kaptıracaktır. ޞimdi Arzu, kimi seçecektir? Murat Demir’i mi yoksa Hasan Turay’ı mı?

Doktorlar’ın ilk bölümünde; Levent’in Seattle Grace’den aldığı transfer teklifi, Ela ile arasında büyük bir krize yol açar. Başka bir kriz de Ela’nın, Zenan ile dostluğunda yaşanmaktadır. Suat’dan boşanıp kızıyla Amerika’dan dönen Zenan, evdeki yeni düzeni ve hastanedeki yeni görevine adapte olmaya çalışırken, oldukça zorlanmaktadır. Üstelik hastaneye yeni atanan kalp cerrahıyla da başı beladadır. Bir hastaya acil müdahale yaparak hastaneye getiren askeri doktor Kaan, cesaretiyle herkesi etkiler, özellikle de ‘aşka inanmayan’ Direnç’i. Bu arada nikahlarına giderken kaza geçirip hastaneye gelen çiftin hikayesi hastaneyi hüzne boğar. Genç çift, ölümün mutluluklarına düşen gölgesinden kurtulup, birlikte bir ömür yemini edebilecek midir?

Doktorlar yeni bölümü ile 3 Aralık Cuma akşamı saat 20.00’da Show Tv’de başlıyor!Yapım:MED YAPIM

Yapımcı: Fatih Aksoy

Uygulayıcı Yapımcı: Arzu Eğmir

Yönetmen: Oğuzhan Tercan

Senaryo:Ayça Mutlugil & Nuray Uslu

Oyuncular : Kutsi Levent Atahanlı

Leyla Göksun Ela Altındağ

İlker İnanoğlu Kaan Uygun

Melike Güner Zenan Parlar

Cüneyt Türel Haldun Göksun

Yağmur Atacan Hasan Turay

Oya Akar Gülümsün Kaya

Nergis Öztürk Direnç Kurt

Cemal Toktaş Ozan Ertürk

Gülçin Santırcıoğlu Tuba Aygün

Alpay Kemal Atalan Murat Demir

Selen Seyven Arzu Altındağ

Zerrin Nişancı ޞevval Karagöz

Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/38433/doktorlar.html