Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Ezgi İle ޞifalı Yemekler

Ezgi İle ޞifalı Yemekler
METABOLİZMAYI HIZLANDIRAN BESİNLER HANGİLERİDİR? HAMİLELER KİLO VEREBİLİR Mİ?Salı günü Ezgi İle ޞifalı Yemekler’deSempatik sunucu Ezgi Sertel’in sunumuyla ekrana gelen Ezgi İle ޞifalı Yemekler’de bugün detoks ve metabolizma ile ilgili bütün bilgiler ekrana gelecek. Programa Detoks Uzmanı ve sağlıklı Yaşam Koçu Gül Kaynak konuk o

METABOLİZMAYI HIZLANDIRAN BESİNLER HANGİLERİDİR? HAMİLELER KİLO VEREBİLİR Mİ?

Salı günü Ezgi İle ޞifalı Yemekler’de

Sempatik sunucu Ezgi Sertel’in sunumuyla ekrana gelen Ezgi İle ޞifalı Yemekler’de bugün detoks ve metabolizma ile ilgili bütün bilgiler ekrana gelecek. Programa Detoks Uzmanı ve sağlıklı Yaşam Koçu Gül Kaynak konuk olacak. Kaynak, detoks ve sağlıklı yaşama dair önerileriyle izleyicilerle birlikte olacak.

Sağlıklı yaşama ve sağlıklı beslenmeye dair bilgilerin anlatıldığı Ezgi ile ޞifalı Yemekler’de bugün yine çok önemli konular ele alınacak. Detoks Uzmanı ve Sağlıklı Yaşam Koçu Gül Kaynak, sağlıklı yaşam ve beslenme konusunda izleyenlere çok önemli bilgiler aktaracak. Metabolizmayı hızlandıran besinler hangileridir? Sağlıklı diyet dürüm tarifi nedir? Hamileler kilo verebilir mi? Hangi besinler sütü artırır? Böbreğinde kum ve taş olanlar neler yemeli ve yememeli? Karaciğerinize parfüm sıkar mısınız? Çocuklara detoks yapılır mı? Günlük çiğnememe detoksu nedir? Detoks herkes tarafından uygulanabilir mi? gibi merak edilen, zihinlere takılan pek çok konuda detaylı bilgiler Salı günü Ezgi ile ޞifalı Yemekler programında konuşulacak.

Ekranların sevilen sunucularından Ezgi Sertel’in sunumuyla ekrana gelen ޞifalı Yemekler hafta içi her gün 13.50’de canlı yayınla Kanal 7’de. Lezzetten uzak kalmadan sağlıklı beslenmenin yolu Ezgi İle ޞifalı Yemekler’de. Sakın kaçırmayın!

Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/39137/ezgi-ile-sifali-yemekler.html