Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Bizim Doktorlar

Bizim Doktorlar
BİZİM DOKTORLARGEÇMEK BİLMEYEN AОRILARIZ MI VAR? TÜP BEBEK SAHİBİ OLMAK MI İSTİYORSUNUZ?Çarşamba günü Bizim Doktorlar’daKanal 7 hafta içi her sabah sağlık dağıtmaya devam ediyor… Bugünkü programda tüp bebek aşamaları ve ağrıların masajla tedavisi konuşuluyor. Program konukları ise Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Op.

BİZİM DOKTORLAR

GEÇMEK BİLMEYEN AОRILARIZ MI VAR? TÜP BEBEK SAHİBİ OLMAK MI İSTİYORSUNUZ?

Çarşamba günü Bizim Doktorlar’da

Kanal 7 hafta içi her sabah sağlık dağıtmaya devam ediyor… Bugünkü programda tüp bebek aşamaları ve ağrıların masajla tedavisi konuşuluyor. Program konukları ise Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Aytun Aktan ve Fitoterapist Emre Ünal. Hafta içi her sabah canlı yayınla ekrana gelen BİZİM DOKTORLAR’da sağlıkla ilgili merak edilen konular Türkiye’nin önde gelen uzman konukları tarafından cevaplanıyor. Sunuculuğunu Nur Viral’ın ve Beyin ve Sinir Cerrahı Op. Dr. Onur Kulaksızoğlu’nun yaptığı Bizim Doktorlar hafta içi her sabah sağlık hakkında merak edilen konularda izleyenlere aydınlatıcı bilgiler veriyor.

Hafta içi her sabah canlı yayınla ekranlara gelen, çağdaş bilgiyi kullanarak hasta ve yakınlarının ihtiyaç, istek ve beklentilerini etik değerlerden ödün vermeden karşılayan, güvenli sağlık bilgisi veren örnek bir sağlık programı olma misyonu ile yola çıkan bir program… Bizim Doktorlar’da her sabah kendi alanlarında uzman doktorlarla sağlık sorunları, sağlıktaki son gelişmeler ve tedavi yöntemleri hakkında derinlemesine bir söyleşi gerçekleştiriliyor. Bugünkü programda Op. Dr. Aytun Aktan tüp bebek hakkında verdiği bilgilerle bu konuda akıllara takılan sorulara ışık tutuyor ve izleyicileri aydınlatıyor. Programda ayrıca Fitoterapist Emre Ünal ağrıların masajla giderilmesi konusunda sıra dışı bir yöntemle ekrana geliyor. Doktora gittiğiniz halde ağrılarınıza çare bulamıyor musunuz? Geçmek bilmeyen ağrılarınız
mı var? Tüp bebek sahibi olmak mı istiyorsunuz? Tüp bebek konusunda aklınıza takılan sorular mı var? Tüp bebek tedavisinde geliştirilen son aşama nedir? Gibi akıllara takılan konular ve izleyicilerden gelen sorular uzmanlar tarafından cevaplanıyor.

Sağlık konusunda danışacağınız ve size yol gösterecek bir program olmayı hedefleyen Bizim Doktorlar hafta içi her sabah Kanal 7’de izleyenleri ekrana kilitliyor. Bizim Doktorlar hafta içi her sabah 08:00’de Kanal 7’de.

Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/39143/bizim-doktorlar.html