Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Ezgi İle ޞifalı Yemekler

Ezgi İle ޞifalı Yemekler
EZGİ İLE ޞİFALI YEMEKLERDR. EMİN DİNDAR’DAN HASTALIKLAR İÇİN ALTERNATİF TEDAVİ YÖNTEMLERİÇarşamba günü Ezgi ile ޞifalı Yemekler’deEzgi Sertel’in sunumuyla ekrana gelen Ezgi İle ޞifalı Yemekler’de her gün birbirinden lezzetle ve sağlıklı yemekler ve uzman konuklar aynı ekranda buluşuyor. Bugünkü programa Fitoterapist ve Ai

EZGİ İLE ޞİFALI YEMEKLER

DR. EMİN DİNDAR’DAN HASTALIKLAR İÇİN ALTERNATİF TEDAVİ YÖNTEMLERİ

Çarşamba günü Ezgi ile ޞifalı Yemekler’de

Ezgi Sertel’in sunumuyla ekrana gelen Ezgi İle ޞifalı Yemekler’de her gün birbirinden lezzetle ve sağlıklı yemekler ve uzman konuklar aynı ekranda buluşuyor. Bugünkü programa Fitoterapist ve Aile Hekimi Dr. Emin Dindar konuk oluyor. Dindar, kalp, damar, şeker, tansiyon, böbrek, sedef, egzama ve mantar hastalıklarının tedavisinde bitkisel ürünlerin etkinliği konusunda ayrıntılı bilgiler veriyor.

Ezgi Sertel’in sunumuyla ekrana gelen ޞifalı Yemekler’de her gün birbirinden farklı şifalı yemekler yapılıyor ve yemeklerin püf noktaları izleyicilere ayrıntılı olarak veriliyor. Programda şifalı yemekler tanıtılırken aynı zamanda birbirinden özel şifalı bitkiler ve bu bitkilerin nasıl kullanılması gerektiği de uzmanlar tarafından ayrıntılı bir şekilde izleyiciye aktarılıyor. Bugünkü programa Fitoterapist ve Aile Hekimi Dr. Emin Dindar konuk oluyor. Dindar, hastalıkları konusunda vermiş olduğu alternatif tedavi yöntemleriyle ekrana geliyor. Programda, kalp, damar, tansiyon, şeker, böbrek taşı, böbrek kumu, sedef, egzama ve mantar hastalıkları ve bitkisel tedavi yöntemleri hakkında aydınlatıcı bilgiler veriliyor.

Ekranların sevilen sunucularından Ezgi Sertel’in sunumuyla ekrana gelen ޞifalı Yemekler hafta içi her gün 13.50’de canlı yayınla Kanal 7’de. Lezzetten uzak kalmadan sağlıklı beslenmenin yolu Ezgi İle ޞifalı Yemekler’de. Sakın kaçırmayın!

Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/39145/ezgi-ile-sifali-yemekler.html