Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Siyaset Meydanı

Siyaset Meydanı
CANLISİYASET MEYDANIKEMAL KILIÇDAROОLU SİYASET MEYDANI’NDAKılıçdaroğlu Halk Meclisinde2010 yılının son Siyaset Meydanı yıllardır hasret kalınan bir programa imza atıyor. Geçtiğimiz yıl içinde Cumhuriyet Halk Partisi’ne Genel Başkan seçilerek Türkiye’nin siyasi hayatına damga vuran Kemal Kılıçdaroğlu Siyaset Meydanı’nın 24 s

CANLI

SİYASET MEYDANI

KEMAL KILIÇDAROОLU SİYASET MEYDANI’NDA

Kılıçdaroğlu Halk Meclisinde

2010 yılının son Siyaset Meydanı yıllardır hasret kalınan bir programa imza atıyor. Geçtiğimiz yıl içinde Cumhuriyet Halk Partisi’ne Genel Başkan seçilerek Türkiye’nin siyasi hayatına damga vuran Kemal Kılıçdaroğlu Siyaset Meydanı’nın 24 sabit konuğuyla birlikte 2010’un olaylarını ve Türkiye’nin geleceğini tartışıyor.

Vatandaş Soruyor Kılıçdaroğlu Yanıtlıyor

CHP’nin yeni yönetimi bu yaz yapılacak seçimler öncesi nasıl bir hazırlık içinde? Güneydoğu coğrafyasında tırmanan özerklilk ve iki dil tartışmalarına ne diyor? Türban çözümsüzlüğünün çözümü ne? Ve halkın merak ettiği diğer sorular... Siyaset Meydanı’nın halk meclisi soruyor, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu yanıtlıyor. Ali Kırca’yla Siyaset Meydanı 30 Aralık Perşembe gecesi Canlı Para’nın hemen ardından canlı yayında saat 00.15’te Show Tv’de.

Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/39149/siyaset-meydani.html