Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Gezen Bilir

Gezen Bilir
GEZEN BİLİRtv8’de yeni bir program; Gezen Bilir! Bu program tv8 izleyicilerini yeni bir sunucu ve yeni bir içerikle tanıştırıyor…Gezen Bilir’in sunucusu Ekin Tosunor her hafta yaşadığımız çevreyi oluşturan, kentin yapı taşlarından biri olan bir kavram, bir meslek, bir mimari yapı ya da bir simgenin peşine takılıyor.Bilgilendi

GEZEN BİLİR

tv8’de yeni bir program; Gezen Bilir!

Bu program tv8 izleyicilerini yeni bir sunucu ve yeni bir içerikle tanıştırıyor…

Gezen Bilir’in sunucusu Ekin Tosunor her hafta yaşadığımız çevreyi oluşturan, kentin yapı taşlarından biri olan bir kavram, bir meslek, bir mimari yapı ya da bir simgenin peşine takılıyor.

Bilgilendirici ama renkli ve eğlenceli bir kent kültürü programı olarak tasarlanan Gezen Bilir’i izleyenler eğlenerek bilgi sahibi olacak, bakıp da görmediklerini fark ederek şaşıracak.

Ekin Tosunor bazen İstanbul kayıklarının tarihten bügüne yolculuğunu eğlenceli öyküleriyle ekrana taşıyacak, bazen kentin köprülerinin hikayelerine dalacak, bazen de eski semtleri saran kahve kokusunun ardına takılacak.

1 Ocak Cumartesi Ekin Tosunor’un sunduğu Gezen Bilir bu hafta kahvenin peşinde...

Kahve içmenin sağlığımıza etkilerinden kahverenginin psikolojimiz üzerindeki etkileri, Türk kahvesi, Viyana kahvesi, tarihten bugüne en lezzetli kahve yapımına kadar her şey Gezen Bilir’de... Ayrıca Ekin Tosunor, geçmişten günümüze kahvehane kültürünü en eski kahvehanelere gidip 40 yıllık kahvehanecilerle birlikte anlatıyor.

Gezen Bilir kentin kültürünü oluşturan yapı taşlarını eğlendiren bir üslupla tv8 izleyicileriyle buluşturacak…

Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/39231/gezen-bilir.html