Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Victoria’s Secret Fashion Show

Victoria’s Secret Fashion Show
"VICTORIA’S SECRET FASHION SHOW"Victoria’s Secret’ın melekleri yılbaşı gecesi ekran başındakilere "binbir fantezi" yaşattı... Son dönemin genç yıldızlarından Katy Perry’nin hareketli müzik performansı ise izlenmeye değer... KATY PERRY COޞTURDUGecenin müzisyen konukları son dönemin adından en çok söz ettiren genç yıldızı Kat

"VICTORIA’S SECRET FASHION SHOW"

Victoria’s Secret’ın melekleri yılbaşı gecesi ekran başındakilere "binbir fantezi" yaşattı... Son dönemin genç yıldızlarından Katy Perry’nin hareketli müzik performansı ise izlenmeye değer...

KATY PERRY COޞTURDU

Gecenin müzisyen konukları son dönemin adından en çok söz ettiren genç yıldızı Katy Perry ve R&B şarkıcısı Akon olacak. Pembe kalpli sarı elbisesi ve uzun siyah çizmeleriyle modellere taş çıkaran Perry, California Gurls ve Teenage Dreams gibi yeni hit şarkılarını seslendirdi.

Her sene ayrı bir temayla sahnelenen Victoria’s Secret Fashion Show’un şovun bu seneki ana teması, "Bin Fantezi Gecesi". Ateşli, şirin, seksi, vahşi, cennetlik ve sporcu pembe melekler altı farklı dekorda, altı farklı tarzda kadın türünü ve tasarımlarını sergiledi.

14 yılın ardından kanatlarını çıkararak emekliğe ayrılan Heidi Klum’un yerini, bu sene güzeller güzeli Adriana Lima alıyor. Ekibin liderliğini üstlenen Lima, gecenin baş ürünü olan Damiani tarafından üç bin mücevherle tasarlanan iki milyon Dolar değerindeki sütyeni tanıttı.

Miranda Kerr ve Doutzen Kroes gibi tanıdık bazı modelleri bu yıl hamilelikleri nedeniyle izleyemeyecek olsak da vazgeçilmez yüzlerden Alessandra Ambrosio, Izabel Goulart ve Karolina Kurkova yine podyumu inletti.

Victoria’s Secret Fashion Show’a 2010 yılında taze kan geldi. Candice Swanepoel, Erin Heatherton ve Lily Aldridge gibi genç modeller bu yıl kanat takmaya hak kazanıp Victoria’s Secret’ın yeni melekleri olmanın heyecanını yaşadı.

Dünyanın en prestijli defilelerinden biri olan Victoria’a Secret defilesi kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için e2’de Cumartesi gecesi 00:00’da.

Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/39233/victoria-rsquos-secret-fashion-show.html