Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > İbo Show / Yeni Bölüm

İbo Show / Yeni Bölüm
İbrahim Tatlıses, yapımcı kimliğiyle tanıdığımız ve aynı zamanda yakın arkadaşı olan Osman Yağmurdereli'yle neler konuşacak? Geçirdiği amansız hastalıktan sonra iyileşen Osman Yağmurdereli ilk kez "İBO SHOW"a konuk olacak...

İbo Show / Yeni Bölüm
Yeni Bölüm

6 Mayıs Pazar 20:00'de
 
 
Milyonların sevgilisi İbrahim Tatlıses "İBO SHOW"la yine fırtınalar estirecek! İmparator Tatlıses'in çeşitli süprizleriyle renk katacağı İbo Show'da üç büyük ses biraraya gelecek ve "İBO SHOW" izleyicilerine muhteşem bir müzik ziyafeti yaşatacak! Bu doyumsuz sohbeti, müzik ziyafetini ve şok açıklamaları kaçırmamak için Pazar akşamı Atv'ye bekliyoruz!
 
PROGRAM ÖZETİ:

"İBO SHOW"da bu Pazar yine yer yerinden oynayacak! Müziğin, sohbetin, eğlencenin en doyumsuzu yine Atv'de, "İBO SHOW"da olacak! 
İbrahim Tatlıses, yapımcı kimliğiyle tanıdığımız ve aynı zamanda yakın arkadaşı olan Osman Yağmurdereli'yle neler konuşacak? Geçirdiği amansız hastalıktan sonra iyileşen Osman Yağmurdereli ilk kez "İBO SHOW"a konuk olacak... "İBO SHOW"un bir diğer konuğu; şovmen Mehmet Ali Erbil... Erbil esprileriyle "İBO SHOW"un neşe kaynağı olacak... İtiraf dolu "İBO SHOW"un diğer konukları ise magazin gündeminden hiç düşmeyen Seren Serengil ve aşklarıyla kendinden sıkça söz ettiren Ece Gürsel olacak... Canlı yayında titreyen koltuğa oturacak ünlülerin birbirinden komik görüntüleri, Didem'in muhteşem oryantal şovu ve birbirinden keyifli sürprizlerle renklenecek "İBO SHOW"u sakın kaçırmayın!
Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/3937/ibo-show-yeni-bolum.html