Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Doktorum

Doktorum
"Doktorum" "Beyin ve Omurilik Tümörleri"Kanal D’nin sunuculuğunu Zahide Yetiş ve Op. Dr. Aytuğ Kolankaya’nın yaptıkları sağlık programı "Doktorum"da bugün, "Beyin ve Omurilik Tümörleri" konusu ele alınacak. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroşürji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nezih Oktar, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Nöroşürji Ana

"Doktorum"

"Beyin ve Omurilik Tümörleri"

Kanal D’nin sunuculuğunu Zahide Yetiş ve Op. Dr. Aytuğ Kolankaya’nın yaptıkları sağlık programı "Doktorum"da bugün, "Beyin ve Omurilik Tümörleri" konusu ele alınacak.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroşürji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nezih Oktar, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Nöroşürji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nurperi Gazioğlu ve Nöroloji Uzmanı Prof. Dr. Mustafa Ertaş, programın stüdyo konukları.

Bazen ani gelişen bir baş ağrısı, bazen baş dönmesi ve mide bulantısı, bazen de konuşmada zorlanma… Ortaya çıktığı beyin bölgesine bağlı olarak onlarca belirti beyin tümörü habercisi olabiliyor. Beynin önemli bölümlerinden olan hipofiz tümörleri ise her 5 kişiden birinde görülüyor. Beynin tüm bölümlerinde ortaya çıkan tümörlerin belirtileri, tedavi yolları, Doktorum’da ayrıntılı olarak anlatılacak.

Konuk uzmanlar ayrıca, hem stüdyo konuklarının hem de ekran başındaki izleyenlerin sorularını da yanıtlayacak.

Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/39661/doktorum.html