Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Olimpiyakos-F.Bahçe Ülker

Olimpiyakos-F.Bahçe Ülker
THY Avrupa Ligi 2. Tur (Top 16) Grup Elemeleri Başlıyor"OLİMPİYAKOS-F.BAHÇE ÜLKER"-Canlı-Fenerbahçe NTV’de Sahne AlıyorTHY Avrupa Ligi (Turkish Airlines Euroleague) Top 16 maçları başlıyor. Final Four hedefiyle başladığı Turkish Airlines Euroleague’de başarılı bir grafik çizen temsilcimiz Fenerbahçe Ülker ilk maçında Y

THY Avrupa Ligi 2. Tur (Top 16) Grup Elemeleri Başlıyor

"OLİMPİYAKOS-F.BAHÇE ÜLKER"-Canlı-

Fenerbahçe NTV’de Sahne Alıyor

THY Avrupa Ligi (Turkish Airlines Euroleague) Top 16 maçları başlıyor. Final Four hedefiyle başladığı Turkish Airlines Euroleague’de başarılı bir grafik çizen temsilcimiz Fenerbahçe Ülker ilk maçında Yunanistan’da Olimpiyakos karşına çıkıyor. Grubun iki favorisi arasındaki bu önemli karşılaşma Perşembe 21:45’den itibaren NTV’den canlı yayınlanacak.

Avrupa Ligi 2. tur grup elemelerinde H Grubu’nda mücadele edecek Fenerbahçe Ülker, 2. torbadan kuraya katılmıştı. Rakibi Olimpiyakos ise kura çekimine eleme grubunu ilk sırada bitiren takımların yer aldığı 1. torbadan katıldı.

Kadrosuna Sarunas Jasikevicius’u katarak sıkıntı çektiği bölgeyi güçlendiren Fenerbahçe Ülker, ribaunt kralı Mirsad Türkcan, Ömer Onan, Ukic, Lavrinovic, Kinsey, May, Tomas, Oğuz gibi oyuncularından oluşan Avrupa’nın en güçlü kadrolarından birine sahip.

OLİMPİYAKOS ENDİŞžELİ!

Fenerbahçe, güçlü kadrosu ve oyunuyla rakiplerinin de gözünü korkuttuyor. Bu önemli karşılaşma öncesi Olimpiyakos’tan Spanoulis euroleague.net’e verdiği röportajda endişesini şu sözlerle dile getiriyor: "İlk maçlar her zaman tehlikelidir… Hedefimiz büyük, iyi başladık ama Fenerbahçe de iyi bir yıl geçiriyor. Bu maçın kolay olmayacağını bilmemiz lazım…"

EUROLEAGUE ÖZEL 21:15

Sine Büyüka’nın sunacağı, İbrahim Kutluay ve Kaan Kural’ın yorumcu olarak katılacağı, maç öncesi karşılaşmasının atmosferini yansıtacak, teknik analizlerin yer alacağı Euroleague özel programı 21:15’den itibaren ekrana gelecek. Özel programın NTV ve NTV Spor ortak yayınında ekrana gelecek.

Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/39664/olimpiyakos-fbahce-ulker.html