Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Bizim Doktorlar

Bizim Doktorlar
HORLAMA, DİZ PROTEZİ VE TEKRARLAYAN GEBELİK KAYIPLARI BİZİM DOKTORLAR’DA KONUޞULUYORSunuculuğunu Nur Viral ve Beyin ve Sinir Cerrahı Op. Dr. Gökhan Özçınar’ın yaptığı Bizim Doktorlar’a bugün KBB Uzmanı Prof. Dr. Tanfer Kunt, Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Deniz Algün ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar K

HORLAMA, DİZ PROTEZİ VE TEKRARLAYAN GEBELİK KAYIPLARI BİZİM DOKTORLAR’DA KONUޞULUYOR

Sunuculuğunu Nur Viral ve Beyin ve Sinir Cerrahı Op. Dr. Gökhan Özçınar’ın yaptığı Bizim Doktorlar’a bugün KBB Uzmanı Prof. Dr. Tanfer Kunt, Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Deniz Algün ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç konuk oluyor. Programda, horlama, diz protezi ve tekrarlayan gebelik kayıpları ile ilgili çarpıcı bilgiler veriliyor.

Sağlık konusunda danışacağınız ve size yol gösterecek bir program olmayı hedefleyen Bizim Doktorlar hafta içi her sabah Kanal 7’de. Nur Viral ve Op. Dr. Gökhan Özçınar’ın sunumuyla ekrana gelen Bizim Doktorlar’da canlı yayında stüdyoya konuk olan uzman doktorlar hafta içi her sabah sağlık hakkında merak edilen konularda izleyicileri aydınlatıyor. Bugünkü programda KBB Uzmanı Prof. Dr. Tanfer Kunt horlama, Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Deniz Algün diz protezleri hakkında bilgi veriyor. Programda ayrıca Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç tekrarlayan gebelik kayıpları problemleri üzerine merak edilen konuları yanıtlıyor ve konuyla ilgili izleyicilerden gelen telefonları cevaplıyor.

Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/39669/bizim-doktorlar.html