Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > The Walking Dead

The Walking Dead
Dikkat! Zombi çıkabilir!"The Walking Dead"The Shawshank Redemption ve The Green Mile’ın Oscar adayı yazar ve yönetmeni Frank Darabont’un imzasını taşıyan The Walking Dead ile tüyler ürpertici bir deneyime hazır olun. Eviniz son teknoloji bir güvenlik sistemiyle donatılmış, yaşadığınız ülke, dünyanın en güçlü ordusuna, en etkili silahlar

Dikkat! Zombi çıkabilir!

"The Walking Dead"

The Shawshank Redemption ve The Green Mile’ın Oscar adayı yazar ve yönetmeni Frank Darabont’un imzasını taşıyan The Walking Dead ile tüyler ürpertici bir deneyime hazır olun.

Eviniz son teknoloji bir güvenlik sistemiyle donatılmış, yaşadığınız ülke, dünyanın en güçlü ordusuna, en etkili silahlarına sahip olabilir. İnsanlık, uzayın derinliklerini keşfetmeye başlamış, doğanın kanunlarına başkaldırıyor, laboratuvarda koyun klonlıyor olabilir. Peki bütün bunlar kendinizi güvende hissetmeniz için yeter mi?

Hayatını toplumun refahını korumaya adamış şerif yardımcısı Rick Grimes için bu sorunun cevabı evet idi. Ta ki nedeni belirsiz bir zombi istilası, dünyayı mahşer alanına çevirene kadar...

Robert Kirkman’ın 2003 tarihinde kaleme almaya başladığı The Walking Dead çizgi roman serisinin televizyon uyarlaması olan yapımda, zombilere karşı verilen mücadeleden ziyade insanlığın kendi sınırları ve etik değerleri üzerine bir sorgulamanın üzerinde duruluyor. Pek çok eleştirmen, manevi belirsizliğin merkezindeki Rick Grimes’ı, Mad Men’in Don Draper’ı ya da Breaking Bad’in Walter White’ı ile aynı kefeye koyuyor.

Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/39774/the-walking-dead.html