Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Papatyam

Papatyam
"Papatyam"" iki yalnız bir yastıkta"Yapım MinT / Birol Güven yapımcılığında, yönetmenliğini Bora Tekay’ın üstlendiği, senaryosunu Murat Aras’ın yazdığı, başrollerini uzun bir süreden sonra ekranlara dönen duayen oyuncu Metin Akpınar ve Nilgün Özhan Kasapbaşoğlu’nun paylaştığı "Papatyam" bu akşam Star TV’de!Yaşları ilerlemiş

"Papatyam"

" iki yalnız bir yastıkta"

Yapım MinT / Birol Güven yapımcılığında, yönetmenliğini Bora Tekay’ın üstlendiği, senaryosunu Murat Aras’ın yazdığı, başrollerini uzun bir süreden sonra ekranlara dönen duayen oyuncu Metin Akpınar ve Nilgün Özhan Kasapbaşoğlu’nun paylaştığı "Papatyam" bu akşam Star TV’de!

Yaşları ilerlemiş ve aşktan ümidi kesmiş iki insanın bir evlendirme programında karşılaşmasıyla değişen hayatlarının hikâyesi… Televizyonda evlenmek kolay peki ya sonrası? Bu evlilik yalnızlıklarına çare olacak mı yoksa bir yastıkta iki yalnız olmaya devam mı edecekler?

88. Bölüm Özet: Feride’nin eski kocası Ömer’den para almasına çok bozulan Necati eve sarhoş gelir. Necati bu durumu gururuna yediremez. Gözü gibi baktığı, her parçası orijinal, antika değerindeki eski emektar arabasını satmak için ilan vermeye karar verir.

Lütfü ve Rıza ise arabaya yüksek fiyat veren koleksiyoncuya satmak için Necati’yi ikna etmeye çalışır. Fakat kiracıları Ceyhun çoktan arabayı satın almıştır.

Feride arabasının satılmasına üzülen Necati’ye sürpriz yaparak Ceyhun’dan arabayı satın alarak Necati’ye hediye eder.

ޞükran ise Ömer’in kendilerini aşağılamalarından bıktığını açıklayıp düğünü iptal ettiğini söyler. Annesini ikna etmek için uğraşan Seyfo, Özge’nin babası Ömer’in kızını bırakması için para teklif etmesine şaşırır.

Yusuf ise çoktandır peşinde koştuğu Arzu’yu yemeğe davet eder. Ama Yusuf’u bekleyen davetsiz bir misafir vardır.Yapımcı : Yapım MinT / Birol Güven

Yönetmen : Bora Tekay

Senaryo : Murat Aras

Müzik: : Aydın Sarman – Burcu Güven

Oyuncular : Metin Akpınar ( Necati) – Nilgün Özhan Kasapbaşoğlu ( Feride) – Deniz Oral ( Lütfü ) – Aslı Omağ ( Gülşen ) – Ceren Erginsoy ( ޞebnem ) – Tarık Pabuçcuoğlu ( Taylan) –Can Verel ( Vedat ) – Billur Yazgan ( Özge ) – Nergis Kumbasar ( Semiha ) – Ercüment Balakoğlu ( Nurettin)- Erdem Baş ( Rıza )

Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/39784/papatyam.html