Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Komedi Dükkanı

Komedi Dükkanı
AHMET MÜMTAZ TAYLAN’IN KARޞISINDA RAMBO VAR!KAHKAHA DOLU İKİ MACERA KOMEDİ DUKKANI’NDA!Tolga Çevik’in her hafta iki farklı karakter ile maceradan maceraya koştuğu KOMEDİ DÜKKANI bu hafta yine kahkahadan kırıp geçiriyor. Yönetmen bu hafta arkadaşı önce yine yeni bir kariyere başlatıyor ve boyacı olmasını istiyor. Malzemeleri topla

AHMET MÜMTAZ TAYLAN’IN KARޞISINDA RAMBO VAR!

KAHKAHA DOLU İKİ MACERA KOMEDİ DUKKANI’NDA!

Tolga Çevik’in her hafta iki farklı karakter ile maceradan maceraya koştuğu KOMEDİ DÜKKANI bu hafta yine kahkahadan kırıp geçiriyor.

Yönetmen bu hafta arkadaşı önce yine yeni bir kariyere başlatıyor ve boyacı olmasını istiyor. Malzemeleri toplamak, yola çıkmak, boya hazırlamak hiç de öyle söylendiği kadar kolay olmuyor elbette!

Programın ikinci bölümünde ise heyecanlı bir macera var sahnede! Çünkü Rambo geliyor! Arkadaşım kendini Rambo olarak buluyor ve karşısında da çetin bir ceviz var: Ahmet Mümtaz Taylan!

Rambo yetenekli olmasına yetenekli ama elbette kötüleri alt etmek için önce kanun adamlarıyla da karşı karşıya kalmak zorunda! Üstelik yönetmenin istekleri de bitmek bilmiyor!

Her Pazartesi Beyoğlu Ses Tiyatrosu’nda gerçek tiyatro seyircisi ile gerçekleştirilen bu doğaçlama gösteri, her Çarşamba gecesi de Türkiye’nin dört bir yanına hem tiyatroyu hem kahkahayı götürüyor. Biletleri Biletix’te satılan, Beyoğlu Ses Tiyatrosu’ndaki gösteriye ancak Mart ayına yer bulunabiliyor.

Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/39792/komedi-dukkani.html