Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Unutulmaz

Unutulmaz
Harun Eda’yı ikna edebilecek mi? Ece Eda’ya gerçeği mi anlatacak? Ece ve Eda’nın yüzleşmesi nasıl bir felakete yol açacak?"Unutulmaz", heyecan ve duygu yüklü yepyeni bölümüyle 26 Ocak Çarşamba akşamı saat 22.45’de ATV’de!Unutulmaz(Yeni Bölüm)68. Bölüm Özeti:Eda’yı beklerken, karşısında Ece ile öpüştükleri fotoğra

Harun Eda’yı ikna edebilecek mi? Ece Eda’ya gerçeği mi anlatacak? Ece ve Eda’nın yüzleşmesi nasıl bir felakete yol açacak?

"Unutulmaz", heyecan ve duygu yüklü yepyeni bölümüyle 26 Ocak Çarşamba akşamı saat 22.45’de ATV’de!

Unutulmaz(Yeni Bölüm)

68. Bölüm Özeti:

Eda’yı beklerken, karşısında Ece ile öpüştükleri fotoğrafı ve Eda’nın nikah yüzüğünü bulan Harun şok içindedir. Sadece Harun değil. Türkan, Cemil ve diğer misafirlerde neler olduğunu anlamaya çalışmaktadırlar. Bir kişi hariç; Ece. Harun büyük bir hayal kırıklığı ve öfke içinde ne yapacağını bilmez bir haldedir.

Hayatının en zor kararını alan Eda, Yağmur’a babasıyla evlenmeyeceklerini söyler. Küçük kız bir şey anlamamıştır. Sadece annesinin onu tekrar bırakıp gitmesinden endişe etmektedir. Ancak Eda onu rahatlatır ve birlikte kısa bir tatile çıkmaya karar verirler. Her şeyin başladığı yer onları beklemektedir.

Harun’un yapabileceği tek bir şey kalmıştır. O doğum gününün kasetini bulup Eda’nın gerçeği anlamasını sağlamak. Kaseti almak için Ece’yi kaldığı otele götüren Harun, odada Batu’nun olduğundan habersizdir. Harun kaseti ararken Batu’nun silahının hedefi olduğunun farkında değildir.

Yağmur annesinin ona yaptığı tatlı sürprizi doya doya yaşarken, Eda kendini pek de iyi hissetmemektedir. Annesinin bu halini gören Yağmur endişelenir. Harun, Eda ve Yağmur’u bulmak için her yolu denerken, gelen bir telefon genç adamı çok mutlu edecektir.

Hazar’ın adamları tarafından tehdit edilen Burak, Aras’ı uyarmaya çalışırken, Aras’ın aklında sadece Eda vardır. Genç adam Eda’ya olan aşkını kalbine gömmeye kararlıdır. Melda hem yaşadığı travmanın hem de annesinin hastalığının yarattığı psikoloji ile mücadele ederken, Kerem de babasıyla ilk defa sert bir tartışmaya girecektir.

Eda, Yağmur ve Harun doktorun verdiği haberin şaşkınlığı ve mutluluğunu yaşamaktadırlar. Harun’un aklında tek bir şey vardır. Ece ile Eda’yı yüzleştirmek ve Eda’ya yalan söylemediğini kanıtlamak.Yapım : Stil Medya

Yapımcı : Ahmet Bayram

Yönetmen : Cem Tabak

Senaryo Grubu : R. Haldun Ünsal, İhsan Aydın

Oyuncular : Serhan Yavaş (Harun), Sinem Öztufan (Melda), Özlem Yılmaz (Eda), Fikret Hakan (Feyyaz), Ayla Algan (Hayat), Aliye Uzunatağan (Türkan), Deniz Gökçer (Saadet), Ahmet Uz (Cemil), Aylin Arasıl (Işıl), Hakan Vanlı (Burak), Didem Yalınay (Ferda), Mert Yavuzcan (Batu), Anıl Çelik (Kerem), Deniz Kurt (Gülay), Ayça ޞahin (Sinem), Ceren Çanakçı (Gözde), Burak Güneş (Can), Nihat Alptuğ Altınkaya.

Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/39797/unutulmaz.html