Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Dürüye’nin Güğümleri

Dürüye’nin Güğümleri
DÜRÜYE’NİN GÜОÜMLERİSinetel Film yapımcılığında, Mustafa ޞevki Doğan’ın yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Baykut Badem ve Filiz Ekinci’nin kaleme aldığı, başrollerini İpek Tuzcuoğlu, Emre Kınay ve Uğur Çavuşoğlu’nun paylaştığı Dürüye’nin Güğümleri her Perşembe Star TV’de!Hikâye, hayata karşı dimdik

DÜRÜYE’NİN GÜОÜMLERİ

Sinetel Film yapımcılığında, Mustafa ޞevki Doğan’ın yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Baykut Badem ve Filiz Ekinci’nin kaleme aldığı, başrollerini İpek Tuzcuoğlu, Emre Kınay ve Uğur Çavuşoğlu’nun paylaştığı Dürüye’nin Güğümleri her Perşembe Star TV’de!

Hikâye, hayata karşı dimdik ayakta kalmayı başarmış, hala güzel, hala çekici bir köylü kadını olan Dürüye ve dört kızının, yani güğümlerinin başından geçenleri anlatıyor.

25.bölüm özet:

DÜОÜNDE HELGA BOMBASI

Zühtü ve Dürüye düğün hazırlığındayken Ümit, Almanya’da Helga’yı bulur. Halime, Huriye ve Hayriye ise gizlice evlenirken Zühtü nikâh dairesini basar. İki güğüm kaçar. Zühtü üçüncü güğümü fark etmeyince güğümlerden biri artık dünya evine girmiş olur. Dürüye, kızlarının biriyle aynı gün evlenebilecek mi? Yoksa Helga, düğünü bozmayı başarabilecek mi?

Didem Uzel, Dürüye’nin Güğümleri’ne konuk oyuncu oluyor!

Bir kaç yıldır yurt dışında olan Didem Uzel, Star TV’de yayınlanan Dürüye’nin Güğümleri’ne 25. bölümden itibaren konuk oyuncu olarak katılıyor. Uzel, dizide Zühtü’nün Almanya’daki eşi Helga’yı canlandıracak.Yapımcı : Sinetel Film / İbrahim Mertoğlu

Yönetmen : Mustafa ޞevki Doğan

Senaryo : Baykut Badem, Filiz Ekinci

Oyuncular : İpek Tuzcuoğlu ( Dürüye), Emre Kınay ( Zühtü), Uğur Çavuşoğlu ( Duran Ağa), Selahattin Taşdöğen (Halim), Deniz Sipahi ( Halime), Burcu Binici ( Huriye), Algı Eke ( Hayriye), Elif Atakan (Nazife), Yener Gürsoy ( Nasip),Kaan Urgancıoğlu ( Ümit), Lemi Filozof (Yaman), Volkan Baş ( Adsız), Fatih Doğan (İmdat Çavuş), Cem Cücenoğlu ( Kahveci Bayram), ޞule Demirezen (Döne),Özlem Fidan (Ayşe),Doğukan Arslan ( Iskender)

Yayın Tarihi : 26 Ocak Perşembe

Yayın Saati : 20.00 – Yeni Bölüm

Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/39798/duruye-rsquonin-gugumleri.html