Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Ender Saraç’la Sağlıklı Yaşam

Ender Saraç’la Sağlıklı Yaşam
Ender Saraç’la Sağlıklı YaşamEnder Saraç’ın 26 Ocak Çarşamba günü konuğu ünlü sunucu Esra Ceyhan.Esra Ceyhan’la keyifli bir sohbet , dopdolu bir içerik "Ender Saraç’la Sağlıklı Yaşam"da saat 08.45’te TNT’de.TNT ekranı hafta içi her gün, saat 08.45’te Ender Saraç ve Nilüfer Salman’ın sunduğu "Ender Sar

Ender Saraç’la Sağlıklı Yaşam

Ender Saraç’ın 26 Ocak Çarşamba günü konuğu ünlü sunucu Esra Ceyhan.

Esra Ceyhan’la keyifli bir sohbet , dopdolu bir içerik "Ender Saraç’la Sağlıklı Yaşam"da saat 08.45’te TNT’de.

TNT ekranı hafta içi her gün, saat 08.45’te Ender Saraç ve Nilüfer Salman’ın sunduğu "Ender Saraç’la Sağlıklı Yaşam" ile güne başlıyor. Ender Saraç’ın, Türkiye’de öncülüğünü yaptığı "wellness" konusundaki tecrübe ve bilgilerini izleyicilerle paylaştığı, Nilüfer Salman’ın katılımı ile renklenen program ile sağlıklı yaşamın kapıları TNT ekranlarında açılıyor.

Ender Saraç, zayıflama, sağlıklı beslenme, cilt ve saç güzelliği, ayurveda, enerji taşları, astroloji, koruyucu hekimlik ve bunun gibi bir çok konudaki birikimlerini izleyicilere aktarıyor.

Günümüzde hızla değişen hayat ve gelişen teknolojiyle beraber, yeme alışkanlıklarının değişmesi, yaşanacak hastalıkların habercisi haline geliyor. Wellness, sağlıklı yaşam biçimiyle Ender Saraç, son yüzyıldaki bu rahatsızlıkları değişik otlar, baharatlar, rahatlıkla ulaşabileceğiniz sebzeler ve evde kolaylıkla yapılabilecek yemeklerle şef Başak Sanaç Tanrıverdi’yle birlikte ekran başındakilerle paylaşıyor.

Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/39803/ender-sarac-rsquola-saglikli-yasam.html