Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Doktorum

Doktorum
"Doktorum" "Tansiyon ve İnme"Kanal D’nin sunuculuğunu Zahide Yetiş ve Op. Dr. Aytuğ Kolankaya’nın yaptıkları sağlık programı "Doktorum"da bugün, "Tansiyon ve İnme" konusu ele alınacak. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kardiyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Zeki Öngen, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Girişimsel Radyoloji Bilim Dalı’nd

"Doktorum"

"Tansiyon ve İnme"

Kanal D’nin sunuculuğunu Zahide Yetiş ve Op. Dr. Aytuğ Kolankaya’nın yaptıkları sağlık programı "Doktorum"da bugün, "Tansiyon ve İnme" konusu ele alınacak.

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kardiyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Zeki Öngen, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Girişimsel Radyoloji Bilim Dalı’ndan Prof. Dr. Naci Koçer, Bayındır İçerenköy Hastanesi Nöroloji Kliniği Direktörü Doç. Dr. Zehra Betül Yalçıner, Doktorum’un stüdyo konukları.

Önemli bir halk sağlığı sorunu olan hipertansiyon bazen böbrek, tiroit ya da başka bir sağlık sorununun da belirtisi olabiliyor. Ancak yaygın olarak görülen hipertansiyon türünden korunmak da zararlarını minimale indirmek de mümkün. Nasıl mı? Tüm ayrıntılarıyla Doktorum’da anlatılacak. Tansiyonun yanı sıra tansiyonun da yol açtığı inme yani felç, korunma ve tedavi yollarıyla Doktorum’da en ince ayrıntısına kadar konuşulacak.

Doktorum’da ayrıca Göz Hastalıkları Uzmanı Dr. Murat Öncel Retina yırtılmasalı ve tedavisini anlatacak.

Konuk uzmanlar ayrıca, hem stüdyo konuklarının hem de ekran başındaki izleyenlerin sorularını da yanıtlayacak.

Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/39813/doktorum.html