Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Doktorum

Doktorum
"Doktorum" "Unutkanlık ve Hafıza Kaybı"Kanal D’nin sunuculuğunu Zahide Yetiş ve Op. Dr. Aytuğ Kolankaya’nın yaptıkları sağlık programı "Doktorum"da bugün, "Unutkanlık ve Hafıza Kaybı" konusu ele alınacak. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı Öğretim Üyesi ve Geropsikiyatri Uzmanı Prof. Dr. Engin Eker, Nöroloji Uzmanı Prof.

"Doktorum"

"Unutkanlık ve Hafıza Kaybı"

Kanal D’nin sunuculuğunu Zahide Yetiş ve Op. Dr. Aytuğ Kolankaya’nın yaptıkları sağlık programı "Doktorum"da bugün, "Unutkanlık ve Hafıza Kaybı" konusu ele alınacak.

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı Öğretim Üyesi ve Geropsikiyatri Uzmanı Prof. Dr. Engin Eker, Nöroloji Uzmanı Prof. Dr. Türker ޞahiner ve Dünya Hafıza ޞampiyonu Melik Duyar, Doktorum’un stüdyo konukları.

Giderek çok genç yaşlarda bile görülen unutkanlık sorunu ne zaman hastalık haline geliyor? Unutkanlığa hangi faktörler yol açıyor? Unutkanlık kader mi, yoksa önlemek mümkün mü? Hastalık haline gelen unutkanlık hangi hastalıkların habercisi? Hafıza kaybı bir hastalık mı? Hafızayı canlı tutmak, geliştirmek, korumak mümkün mü? Bütün bu soruların yanıtları ayrıntılı olarak Doktorum’da en ince ayrıntısına kadar konuşulacak.

Konuk uzmanlar ayrıca, hem stüdyo konuklarının hem de ekran başındaki izleyenlerin sorularını da yanıtlayacak.

Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/39835/doktorum.html