Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Ht Gündem

Ht Gündem
GÜLİN YILDIRIMKAYA İLE HT GÜNDEM Gülin Yıldırımkaya ile HT Gündem bugün Televizyon ve Sinema Yapımcısı Fatih Aksoy’u ağırlıyor.Kısalan dizi süreleri sektörü nasıl etkiler? Kalite düşer mi, bu karar oyuncu ücretlerine nasıl yansır? Bazı dizilerin haftada iki güne çıkması ne anlama geliyor? Diz sektörü "arkası yarın"a mı dönüyor? Eski diziler n

GÜLİN YILDIRIMKAYA İLE HT GÜNDEMGülin Yıldırımkaya ile HT Gündem bugün Televizyon ve Sinema Yapımcısı Fatih Aksoy’u ağırlıyor.

Kısalan dizi süreleri sektörü nasıl etkiler? Kalite düşer mi, bu karar oyuncu ücretlerine nasıl yansır? Bazı dizilerin haftada iki güne çıkması ne anlama geliyor? Diz sektörü "arkası yarın"a mı dönüyor? Eski diziler neden tekrar ekranlara sürülüyor? Sektörde yeni proje ve senaryo sıkıntısı mı yaşanıyor? Ekranları istila eden dizi furyası ne zaman son bulacak? Yeni dönemde hangi tür projeler ön planda olacak? Projeler üretmek, format yaratmak, doğru isimleri bulmak...Yapımcılığın keyifli ve zor yanları neler? Yeni sezona nasıl hazırlanıyorlar? Sürpriz projeleri neler? Gülin Yıldırımkaya soruyor, başarılı yapımcı Fatih Aksoy cevaplıyor.

Gülin Yıldırımkaya ile HT Gündem bugün saat 19.00’da kazananların kanalı Bloomberg HT’ de…

Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/40793/ht-gundem.html