Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Cold Case

Cold Case
"Cold Case"7.Sezon 9.BölümHiçbir suç sonsuza dek gizli kalmaz. Ölümden dönen Lily Rush, karanlıkta kalmış sırları açığa çıkarmak için geri geldi. Bu haftaYeni delillerin ortaya çıkması Cold Case ekibinin 1999’da intihar ederek ölen liseler arası münazara şampiyonunu gencin davasını tekrar açmasına neden olur. Düşük gelirli bir aileden gelen

"Cold Case"

7.Sezon 9.BölümHiçbir suç sonsuza dek gizli kalmaz. Ölümden dönen Lily Rush, karanlıkta kalmış sırları açığa çıkarmak için geri geldi.

Bu hafta

Yeni delillerin ortaya çıkması Cold Case ekibinin 1999’da intihar ederek ölen liseler arası münazara şampiyonunu gencin davasını tekrar açmasına neden olur. Düşük gelirli bir aileden gelen zeki münazara şampiyonunun ilk yenilgisini yaşadıktan sonra intihar ettiği düşünülmektedir. Ancak ekip yeni delillerin ortaya çıkmasıyla işin içinde başka bir şey olduğunu düşünmektedir.

Bu bölümde Reed Diamond (Homicide: Life on the Street, Dollhouse, Judging Amy) münazara takım koçu Darren Musk rolüyle konuk oyuncu olarak yer alıyor.

Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/41115/cold-case.html