Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Çok Güzel Hareketler Bunlar

Çok Güzel Hareketler Bunlar
BKM Mutfak "Çok Güzel Hareketler Bunlar" Kanal D’nin izlenme rekorları kıran mizah programı BKM Mutfak "Çok Güzel Hareketler Bunlar"ın en son yayınlanan bölümü bu gece yeniden ekrana geliyor. Programın bu bölümünde, 7 skeç ekrana gelecek. İlk skeçte balayına gitmek için yola çıkan çift, yollarını kesip para isteyen çocuklar yüzünden kavgaya e

BKM Mutfak "Çok Güzel Hareketler Bunlar"

Kanal D’nin izlenme rekorları kıran mizah programı BKM Mutfak "Çok Güzel Hareketler Bunlar"ın en son yayınlanan bölümü bu gece yeniden ekrana geliyor. Programın bu bölümünde, 7 skeç ekrana gelecek. İlk skeçte balayına gitmek için yola çıkan çift, yollarını kesip para isteyen çocuklar yüzünden kavgaya eder. Çünkü damat cimri mi cimridir. Olay gittikçe büyür. Balayı yolculuğu tehlikeye girerken olaya arkadaşlar karışır. Diğer skeçte, gece arabaları çekilen çift, araçlarını almak için otoparka giderler. Çift, park işareti olmadığı için ceza ödemeyecektir. Orada bulunan başka bir adamla beraber memurun odasına girerler. Memurun tavrı karşısında cezayı ödemeye razı olan adam, diğer adamın tutumu karşısında şoke olur.
Bir müzik markete giden yaşlı adam, reyon sorumlusu genci sohbetiyle esir alır! Hayat hikayesi ile genç görevliyi bunaltan yaşlı adam sürekli başa sarmaktadır. Köpeğini gezdirmeye parka giden genç kız orada başka bir köpek sahibinin yanına oturur. Kız köpeği serbest bırakır ve köpekler çiftleşmeye başlar. Adam cinsinin bozulmasını istemediği köpeğinin çiftleşmesini istemediği için telaşa kapılır ve kadına ilgi göstermeye başlar. Parkta işler karışır.

Bir başka skeçte, parkta yalnız bir adam oturmaktadır. Yanına bir başka adam daha gelip oturur. Biri sadece sessizce denizi izlemek isterken diğer adam hiç durmadan konuşmaktadır. Zamanla bu sohbete dahil olan adamı büyük bir sürpriz beklemektedir. Kan vermek için hastaneye giden genç adamın bir form doldurması gerekir. Adam okuma yazma bilmediği için görevliden yardım ister. Sorulardan bir kaçı adam tarafından fazlasıyla densiz bulununca hastanede durum karışık bir hal alır. Gecenin son skecinde alışverişe çıkan çift, son uğradıkları mağazada kavga etmeye başlar. Kavganın sebebi kıskançlıktır. Çünkü adam, sevgilisi kabinde elbise denerken, başka bir kadına denediği elbise için fikir vermiştir! Kavga öyle büyür ki cansız mankenler bile kavgaya dahil olur.

Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/41117/cok-guzel-hareketler-bunlar.html